Antalya'nın Elmalı ilçesinde yerel seçimler öncesi heyecan yapılan anketlerle artmaya devam ediyor.
İYİ Parti'den Belediye Başkanlığı yapan Halil Öztürk, seçimlere kısa bir süre önce partisinden çark ederek CHP'ye geçiş yaptı ve CHP'den Elmalı Belediye Başkan Adayı olmuştu.
Seçime sayılı günler kala, bölgede aktif olarak kullanılan sosyal medya hesaplarında ise belediye seçimi anketleri yapılıyor.
En son yapılan ankete göre ise,
Gelecek Partisi Elmalı Belediye Başkan Adayı Mustafa Şeker 603 oy ile birinci olurken
CHP Elmalı Belediye Başkan Adayı Halil Öztürk, 503 oy ile 2'inci
AK Parti Elmalı Belediye Başkan Adayı Ali Gökçe'nin ise 453 oy ile 3'üncü oldu.
Hakkındaki çıkan haberlerle Türkiye gündemine bomba gibi oturan CHP Elmalı Belediye Başkan Adayı Halil Öztürk'ün kan kaybettiği anketlerde görülmeye devam ediyor. 2020 yılında şoförünün eşiyle yaşadığı ilişkilerin patlatmak vermesi sonucunda Türkiye'nin tüm haber kanallarında ve yayın organlarında haberleri çıkmıştı.
https://www.haberler.com/guncel/soforunun-karisiyla-ask-yasadigi-konusulan-elmali-13457533-haberi/
Antalya Elmalı ilçesi Yuva mahallesinde daha önce inşaat çalışmalarını tamamlanan sulama suyu deposu faaliyete geçti.
Elmalı 'da hizmetleri Antalya Büyükşehir Belediyesi yapıyor Hizmet binasınıda yapar mı yoksa Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk 'mü yapar zaman gösterecek
Antalya Büyükşehir Belediyesinin destekleri ile hizmetlerini sürdüren Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk Elmalı Belediyesi Hizmet binasının yenileneceğini söyledi .
Elmalı İlçesi için çalışan seçim öncesi alt yapı dahil çok sayıda yatırım yapan Başkan Öztürk CHP den aday olarak çalışmalarına başladı
31 mart 2024 pazar gün yapılacak yerel seçimleri CHP başkan adayı Halil Öztürk Elmalı CHP meclis üyesi listesini İlçe Seçim Kuruluna teslim etti. CHP meclis üyeliği listesi şu isimlerden oluştu
Cumhuriyet Halk Partisi Antalya Elmalı Belediye Başkan Adayı Başkan Halil Öztürk Ankara'da