KORKUTELİ’NDE 25 MUHTAR DEĞİŞTİ, 33 MUHTAR İLE DEVAM
Korkuteli Pazar günü sandık başına giderek yerel yöneticilerini seçti. Bu kapsamda Korkuteli’nin 58 Mahallesinde 25 Muhtar değişirken, 33 muhtar ile devam ediyor.
Korkuteli’nde yeni bir dönem başlarken yeni Mahalle Muhtarları da belli oldu. 5 yıl mahallelerinde görev yapacak olan muhtarların görevlerine mazbatalarını almalarının ardından başlaması bekleniyor. Öte yandan mevcut mahallelerden 25 tanesi değişirken, 33 mahalle muhtarı ise görevine devam edecek.
Küçükköy Mahalle muhtarı Eyüp Çetmi, “Değerli Küçükköy halkımız bize bir 5 yıl daha liyakati görevi layık gördüğünüz için oy veren vermeyen herkese sonsuz şükran ve teşekkürlerimizi sunarız” açıklamasında bulundu.
Akyar; Hüseyin Gedikoğlu, Alaaddin; Tahsin Keser, Aşağıpazar; Tekin Korucu, Avdan; Cihat Özdemir, Bahçeyaka; Erdoğan Şahin, Yeleme; Musa Tat,
Bayat; Cafer Öngün, Bayatbademleri Mustafa Aldemir, Beğiş Hüseyin Yalçın, Bozova: Cengiz Doğan, Büyükköy; Emin Ayhan, Çaykenarı; Soner Akkanat, Çıvgalar; Ömer Metin,
Çomaklı; Alim Atmaca, Çukurca; Alaaddin Can, Dereköy, Nebi Büyükkeleş, Tadköy; Kazım Kartal, Duraliler; Ramazan Yaylalı, Esenyurt; İbrahim Aksakal, Garipce; Yusuf Özkan, Göçerle; Celal Hayyar, Gümüşlü; Halil Tunç, Güzle; Osman Kaymaz, İmecik; Zekeriya Bozkurt, İmrahor; Kadir Türkmen, Karakuyu; Ahmet Gencer, Karataş; Durmuş Öngel, Kargalık; Şaban Özbek, Kargın; Ramazan Kara, Karşıyaka; Ferhat Topal, Kayabaş; Turan Aras, Kemerağzı; Arif Yıldırım, Kırkpınar; Süleyman Erekin, Kızılaliler; Mustafa Kula, Kızılcadağ; Ramazan Önder, Kiremitli; Osman Küçükkarasucu,
Kozağacı; Muhittin Akar, Köseler; Ali Yıldırım, Küçükköy; Eyüp Çetmi, Küçüklü; Ünal Duman, Leylek; Mehmet Akyüz, Mamatlar; Şahali Şahin, Nebiler; Ali Göce,
Osmankalfalar; Murat Duran, Manay; Musa İnce, Söğütcük; Ergün Bilgiç, Sülekler; Mehmet Özkan, Taşkesiği; Mehmet Öz, Ulucak; Mustafa Demir, Uzunoluk; Muhammet Ali Üzüm, Yakaköy; Adem Şahin, Yazır; Mehmet Kocaoğlu, Yelten; Yetiş Özen, Yenimahalle Muhtarı İsmail Akgün, Yeşiloba Önder Gündüz, Yeşilyayla; Hüseyin Duru, Yukarıkaraman; Faruk Bahşi,
Korkuteli Gündem Gazetesi Adem Durmaz
Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde İYİ Parti'nin Belediye Meclis Üyesi adayı Kadriye Aslı Göncü, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal doğup büyüdüğü Uzunoluk Mahallesinde buluşma gerçekleştirdi. Kalabalık mahalle sakinlerine seslenen Önal; “Algı yapanlara 31 Mart’ta sandıkta cevap vereceğiz, vereceksiniz” dedi
Ak parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik Hizmete susayan hizmette geri kalmış Elmalı’mızı yeniden Ak Belediyecilik ile buluşturup hizmet almasını sağlayacağız. Ali Gökçe Başkanım ile Elmalı şaha kalkacak. Devlet ve Hükümet olarak desteğimiz tamdır. Ali Gökçe ile Elmalı Altın çağını yaşacaktır.
Kepez’in geleceği için her zaman hemşehrilerinin yanında olacağına vurgu yapan Kocagöz, “Riskli binaların yerine, deprem standartlarına uygun, enerji verimli, yeşil alanları ve sosyal tesisleri olan modern konutlar inşa edilmesi için öncelikle bir Kentsel Dönüşüm Merkezi kuracağız
Gül'ün, seçmenlerin güvenini kazandığı ve Kemer'in geleceği için umut vadettiği ifade ediliyor. Diğer adayların da halk nezdinde destek arayışında olduğu aşikâr ancak şu aşamada Mustafa Gül'ün açık ara önde olduğu belirtiliyor.
Antalya Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal’ın özellikle söz verdiği spor ve kültür kompleksi gençler tarafından büyük ilgi gördü. Gençler “Sadık Başkan’ın sözünü tutacağını biliyoruz. Güreş, futbol ve diğer spor dalları için güzel bir tesis