Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal, 30 Yıldır Çözülemeyen Elektrik ve Su sorununu Çözeceğiz

Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal, mahalle toplantılarına İmecik mahallesinde devam etti.

SADIK BAŞKAN, “30 YILDIR ÇÖZÜLEMEYEN ELEKTRİK VE SU SIKINTISINI ÇÖZECEĞİZ ”
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal, önceki akşam mahalle toplantılarına İmecik mahallesinde devam etti.
Sadık Başkan, su ve elektrik sorunun çözümü için söz verdi. Ak Parti İlçe Başkanı Osman Nuri Kök de yaptığı konuşmasında “Her zaman yanınızda olduk. İsteklerinizi biliyoruz. Bu yerel seçim sonrası da yanınızda olacağız. Antalya’da Hakan Başkan Korkuteli’nde Sadık başkan seçilecek. Üçlü olsun Güçlü olsun” sözlerine yer verdi.
Daha sonra MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av.Medine Yapılmışev söz aldı. Yapılmışev, “İmecik Mahallemiz yerel seçimlerde daima bize destek olmuştur. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu yerel seçimde de yanımızda olacağınızı biliyorum. Seçimlerde sandıklarda Cumhur ittifakı olarak yine buradan birinci çıkacağımızı biliyoruz” dedi.
Sadık Başkan “Gençlerimiz Ve Kadınlar İçin Projelerimiz Hazır”
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal da yaptığı sesleniş konuşmasında “Korkuteli’nin her köşesi gibi sizleri ve İmecik’i çok seviyorum. Yaklaşık yirmi, otuz yıldır çözülmeyen elektrik ve su sorununu da İmar için yerleşik köy alanlarının genişlemesi gerektiğini de, ulaşım, düğün salonu, çocuk parkı, gençlerimizin sosyal alan eksikliğini, halı saha isteklerini de sel sularının kontrol altına alınması gibi sorunların ve isteklerin hepsini biliyoruz. Yine sizler için kadınlarımız ve gençlerimiz için iş istihdamı ile ilgili projelerimiz hazır. Çözüm sizin elinizde. Altın Kiraz Yağlı güreşleri bu yaz yapılacak” dedi.

Korkuteli Belediye Başkan adayı2024 yerel seçimleriMHPAk PartiKorkuteli HaberTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.