İYİ Parti Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi adayı Kadriye Aslı Göncü'ye sevgi seli

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde İYİ Parti'nin Belediye Meclis Üyesi adayı Kadriye Aslı Göncü, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde İYİ Parti'nin Belediye Meclis Üyesi adayı Kadriye Aslı Göncü, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Göncü, geçtiğimiz günlerde İYİ Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Turgut Bucak'ın adaylıktan çekilmesinin ardından tek başına sahalarda aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Turgut Bucak'ın adaylıktan çekilmesi sonrasında tek başına sahalarda olan Kadriye Aslı Göncü, halkla iç içe olarak onlarla görüşmeye devam ediyor. Göncü, seçim sürecinde halkın taleplerini dinleyerek, Muratpaşa ilçesinin sorunlarına çözüm önerileri sunmayı hedefliyor. Göncü'nün sahada yürüttüğü çalışmalar, halkın ilgisini çekiyor ve destek buluyor. Kendisine yöneltilen soruları içtenlikle yanıtlayan Göncü, seçim sürecinde Muratpaşa ilçesine yönelik yeni ve dinamik bir yönetim anlayışıyla hareket etmeyi vaat ediyor. İYİ Parti Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi adayı Kadriye Aslı Göncü, seçim çalışmalarına yoğun bir tempoyla devam ederken, halkın desteğini kazanarak 31 Mart’a kadar etkili bir şekilde çalışmalarını sürdürmeyi hedefliyor.

 

İYİ PartiİYİ Parti AntalyaMuratpaşa Belediyesi2024 yerel seçimleriTürkiyeAntalyaMuratpaşa

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.