Saadet Partisi Korkuteli Belediye Başkan Adayı; İslamoğlu, Seçim startını doğup büyüdüğü Küçükköy mahallesinden verdi.

Anadolu'nun islamlaşmasında bir çok hizmetleri olan ilçemizin manevi önderlerinden Küçük Ali Fahreddin Efendi Hazretlerinin kabrini ve büyüklerini ziyaret ederek hayır dualarını aldı. İSLAMOĞLU ziyaretleri sonrası açıklamada bulundu;

İSLAMOĞLU, SEÇİM STARTINI KÜÇÜKKÖY'DEN VERDİ
Saadet Partisi Korkuteli Belediye Başkan Adayı; İslamoğlu, Seçim startını doğup büyüdüğü Küçükköy mahallesinden verdi. Anadolu'nun islamlaşmasında bir çok hizmetleri olan ilçemizin manevi önderlerinden Küçük Ali Fahreddin Efendi Hazretlerinin kabrini ve büyüklerini ziyaret ederek hayır dualarını aldı. İSLAMOĞLU ziyaretleri sonrası açıklamada bulundu; Teşkilatımız ile birlikte doğup büyüdüğüm Küçükköy mahallemizin manevi önderlerinden Fahreddin Efendi Hazretlerinin kabrini ziyaret ederek duada bulunduk. Topraklarımıza yağan yağmurun bereketiyle ilçemizi mahalle mahalle, köy köy gezeceğimiz seçim kampanyamızı başlattık. Haydi Bismillah!
Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak; çünkü biz Ekmeğini alın teriyle kazanan çiftçi kardeşimizden yanayız!
Ay sonunu getirmeye çalışırken göz göze geldiğimiz emekli kardeşim seninle başaracağız!
Gece gündüz demeden şehrimizin kalkınması için emek veren esnaf kardeşim seninle kazanacağız!
Evinin bütçesine katkı sağlamak için alın teri akıtan fedakar kadınlarımız ile başaracağız!
Biz hayalleri ve umutları olan gençlerimizin heyecanıyla kazanacağız!
Alın terini Korkuteli için akıtan belediye çalışanlarımız ve tüm emekçi kardeşlerim sizinle başaracağız!
Memleketimizi mahalle mahalle, köy köy gezerek gerçek dertlerimize kulak vermeyi, çözümler üretmeyi, Korkuteli'mizin sesini duyurmayı en kıymetli önceliğimiz olarak benimsiyoruz, Haydi Şimdi Milli Görüş belediyeciliği.
Yolumuz Açık, Allah Yardımcımız Olsun...
Mehmet İSLAMOĞLU Saadet Partisi Korkuteli Belediye Başkan Adayı

Saadet PartisiKorkuteli Belediye Başkan adayıKorkuteli haberleriAntalya haberleri2024 yerel seçimleriTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.