Antalya'da Özlenen Tablo Hakan Tütüncü Eski Antalya Belediye Başkanlarını ziyaret etti

Antalya’da özlenen tablo: Tütüncü gönül köprüleri kuruyor Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, parti ayrımı gözetmeksizin bugüne kadar Antalya’ya hizmet etmiş büyükşehir belediye başkanlarını ziyaret ederek, emekleri için teşekkür etti.

Antalya'da Özlenen Tablo Hakan Tütüncü Eski Antalya Belediye  Başkanlarını ziyaret etti

Antalya’da özlenen tablo: Tütüncü gönül köprüleri kuruyor
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, parti ayrımı gözetmeksizin bugüne kadar Antalya’ya hizmet etmiş büyükşehir belediye başkanlarını ziyaret ederek, emekleri için teşekkür etti.

Kepez’de 15 yıllık belediye başkanlığı sürecinde hiçbir ayrım gözetmeden, kırmadan, incitmeden kurduğu gönül köprüleri ile hemşehrilerinin sevgisini kazanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hakan Tütüncü, aynı çizgiyle seçim çalışmalarını sürdürüyor. Tütüncü, seçim çalışmaları için sahaya iner inmez parti ayrımı gözetmeksizin bugüne kadar Antalya’ya hizmet etmiş büyükşehir belediye başkanlarını ziyaret ederek, emekleri için teşekkür etti. Tütüncü, önce AK Parti’den 2 dönem Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapan Menderes Türel’i, AK Parti Antalya İl Başkanı Ali Çetin ile birlikte ziyaret etti. Daha sonra Cumhuriyet Halk Partisi’nin 25. ve 26. Dönem Antalya Milletvekili 2009 yerel seçimlerinde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Mustafa Akaydın ile bir araya geldi. Akaydın’ın evinde gerçekleşen ziyarette Antalya’nın dünü ve bugünü konuşuldu.

 

Antalya’ya verdiği hizmetlerden dolayı Akaydın’a, teşekkür eden Tütüncü, bir sonraki ziyaretini Cumhuriyet Halk Partisi’nin 20.dönem Antalya Milletvekili ve 1999’da Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Bekir Kumbul’a yaptı. Tütüncü’ye ziyaretlerinde önceki dönem AK Parti Büyükşehir meclis üyeleri Zeki Çivik, Yaşar Tabur, Murtaza Tamyürek eşlik etti. Tütüncü, günün üçüncü ziyaretini Doğru Yol Partisi’nden 1989-1999 yıllarının belediye başkanı ve İYİ Parti’den bir dönem Antalya Milletvekilliği yapan Hasan Subaşı’na gerçekleştirdi. Ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan Tütüncü, “Antalya’mıza uzun yıllar emekler vermiş büyüklerimizin tecrübelerinden faydalanmak, hatırlarına kıymet vermek görev yıllarımızın en belirgin özelliklerinden oldu. Ziyaretlerimizde çok sevdiğimiz Antalyamızı konuştuk.” dedi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Başkan Hakan Tütüncü Korkuteli  ve Elmalı  Köylerinde ne yaptı
Elmalı

Başkan Hakan Tütüncü Korkuteli ve Elmalı Köylerinde ne yaptı

Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti

Bu iftar Çook Konuşulacak
Antalya

Bu iftar Çook Konuşulacak

Korkutelililer Derneği'nin (ANTKORDER) Şöförler Odası binasının görkemli salonunda düzenlediği, yaklaşık 1000 kişinin katıldığı.. Dernek Başkanı Adnan İmirgi ve Yönetim Kurulu tarafından Özenerek hazırlanan iftar yemeği,

Kürşad Tatar Kepez'de Rıza Sümer, Büyükşehirde Hakan Tütüncü' dedi .
Kepez

Kürşad Tatar Kepez'de Rıza Sümer, Büyükşehirde Hakan Tütüncü' dedi .

Büyük Birlik Partisi Kepez Belediye Başkan adayı Kürşat Tatar, "Antalya'nın hiçbir ilçesinde göremeyeceğiniz yollar bugün Kepez'de kazandırılıyor.

Antalya Varsak güreş sahasına Tütüncü ile kavuştu
Kepez

Antalya Varsak güreş sahasına Tütüncü ile kavuştu

Kepez Belediye Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, yağlı güreşin çok sevildiği şehre, Kırkpınar güreşlerinin yapıldığı Sarayiçi gibi bir tesis kazandırdı.

Başkan  Tütüncü  Horrum mağdurlarını ziyaret etti
Demre

Başkan Tütüncü Horrum mağdurlarını ziyaret etti

Cumhur İttifakının Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, kuvvetli yağış ve hortumdan zarar gören Antalya’nın Kumluca ve Demre ilçelerindeki çiftçileri ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti. 

Başkan Hakan Tütüncü Antalya Mitinginde konuştu
Antalya

Başkan Hakan Tütüncü Antalya Mitinginde konuştu

Antalya mitinginde konuşan Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, AK Parti belediyesinin iktidarda olduğu yıllar, Antalya’nın en güzel yıllarıydı. Hizmet yıllarıydı. Maalesef son 5 yıl, Antalya’nın kayıp yılları oldu. Biz, Antalya’nın altın çağını başlatmaya hazırız.”dedi.