Antalya İl Tarım Müdürü değişti işte yeni müdür: Şakir Fuat Erkan kimdir

Antalya İl Tarımı Orman Müdürü değişti. Bugün Resmi Gazete' de yayınlanan son karara göre, Tarım ve Orman Bakanlığı'nda 44 ilin İl Tarım ve Orman Müdürlükleri'ne atama gerçekleştirildi. Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Şakir Fırat Erkal atandı. Peki, yeni Antalya İl tarım Orman Müdürü Şakir Fırat Erkal kimdir. Devamı haberimizde...

Antalya İl Tarım Müdürü değişti işte yeni müdür:  Şakir Fuat Erkan kimdir

Antalya İl Tarım Müdürü değişti. Bugün Resmi Gazete' de yayınlanan son karara göre, Tarım ve Orman Bakanlığın' da  44 ilin İl Tarım ve Orman Müdürlükleri'ne atama gerçekleştirildi. Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğüne Şakir Fırat Erkal atandı. Peki, yeni Antalya İl tarım Orman Müdürü Şakir Fırat Erkal kimdir.

Bugün Resmi Gazete' de Cumhurbaşkanlığına atama kararları yayımlandı. Kararlar kapsamında Tarım ve Orman Bakanlığın' da 44 İlin İl Tarım ve Orman Müdürlükleri'ne atama gerçekleştirildi. Antalya İl Tarım  ve Orman Müdürlükleri'ne atama gerçekleştirildi. Antalya İl Tarım ve Orman Müdür'ü olarak Şakir Fırat Erkal atandı.

ŞAKİR FIRAT ERKAL KİMDİR? 

Şakir Fırat Erkal, 1973 yılında Malatya'nın Arapgir İlçesinde doğdu. Şakir Fırat Erkal, ilköğretimin Malatya'da tamamladı. Lise eğitimini İstanbul da tamamlayan Erkal, 1990 yılında İstanbul Selimiye Veteriner Sağlık Meslek Lisesi'nden mezun oldu ve aynı yıl Veteriner Sağlık Teknisyeni olarak göreve başlangıç yaptı. 1994 yılında girdiği Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Makinaları bölümünden 1998 yılında mezun olan Şakir Fırat Erkal, çeşitli yerlerde Veteriner Sağlık Teknisyeni, Mühendis ve İlçe Müdürü olarak görev yaptı. 28 Ocak 2013 tarihinde Burdur Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü görevini yürütmeye başladı. Erkal, 2017’de yayımlanan resmi karar ile Muğla İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne atandı. Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlanan karara göre Erkal, Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne atandı. Şakir Fırat Erkal, evli ve 2 çocuk babasıdır. 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

%75 hibeli 50 ton sertifikalı buğday tohumu dağıtıldı
Korkuteli

%75 hibeli 50 ton sertifikalı buğday tohumu dağıtıldı

“Tarım Arazilerinin Kullanımının Etkinleştirilmesi” projesi kapsamında Korkuteli'nde %75 hibeli 50 ton buğday tohumu üreticilere dağıtıldı.

Elmalı'da  Ana cadde 2 Etap Alt Yapı Yenileme Başladı
Elmalı

Elmalı'da Ana cadde 2 Etap Alt Yapı Yenileme Başladı

Elmalı Atatürk Caddesi ve Demirel Bulvarı'nda 1 etap tamamlanarak hizmete açıldı sıra 2 etapta

Manavgat kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam
Manavgat

Manavgat kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam

Manavgat ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. İstanbul Esenler Kaymakamı Adil Karataş, Antalya Manavgat Kaymakamı olarak atandı.

 Ömer Erdoğan: “5-0 Skorla Da Bitse Bence Normal Bir Sonuç Olurdu”
Alanya

Ömer Erdoğan: “5-0 Skorla Da Bitse Bence Normal Bir Sonuç Olurdu”

Alanyaspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, Başakşehir karşısında alınan 2-0’lık galibiyetten dolayı mutlu olduklarını belirterek Devamı haberimizde...

 Emre Belözoğlu: “Bizim Adımıza Kötü Bir Başlangıç Oldu”
Alanya

Emre Belözoğlu: “Bizim Adımıza Kötü Bir Başlangıç Oldu”

Başakşehir Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Alanyaspor karşısında alınan 2-0’lık mağlubiyetten dolayı üzgün olduklarını belirterek. Devamı haberimizde...

Malatya Valisi olarak atanan Ersin Yazıcı protokolle vedalaştı
Antalya

Malatya Valisi olarak atanan Ersin Yazıcı protokolle vedalaştı

Antalya'da valilik görevini yürüten Malatya Valisi olarak atanan Vali Ersin Yazıcı için veda programı düzenlendi.