KEMER'DE KADİR GECESİ İFTARI
Mübarek Kadir Gecesi dolayısıyla 5 Nisan 2024 cuma günü Kemer’de iftar programı düzenlenecek. İftar programında semazen gösterisi de yer alacak.
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu tarafından organize edilen iftar programına, tüm vatandaşların davetli olduğu belirtildi.
Ramazan ayının kardeşlik, birlik ve beraberlik ayı olduğuna dikkat çeken Başkan Topaloğlu, “Ramazan ayının sonlarına doğru geliyoruz. Mübarek Kadir Gecesi’nde sevgili vatandaşlarımızla iftarda bir araya gelmek istedik. Yarın yapacağımız iftar programımıza tüm halkımız davetlidir.” dedi.
Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Finike, Kumluca, Demre, Kaş, Elmalı ilçelerine yönelik geleneksel Batı ilçeleri iftar programa Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi,
Korkutelililer Derneği'nin (ANTKORDER) Şöförler Odası binasının görkemli salonunda düzenlediği, yaklaşık 1000 kişinin katıldığı.. Dernek Başkanı Adnan İmirgi ve Yönetim Kurulu tarafından Özenerek hazırlanan iftar yemeği,
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Üçgen Mahallesi’nde düzenlenen iftarda, Muratpaşa’da ‘uzanan elin havada kalmadığı’ bir yaşam kültürünün olduğunu söyledi.
Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Kadir Gecesi’nde iftarını Elmalı İlçesinde, dosta güven düşmana korku salan kahraman Elmalı İlçe Jandarma Komutanlığı’nda
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Antalya'nın Elmalı ilçesinde verilen iftar yemeğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Finike'li Komisyoncular iftarda buluştu Finike Komisyoncuları Derneği tarafından Finike Toptancı halinde