İbradı BBP Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı oldum. 5 ay önce çıktığım hizmet yolunda bu gün BBP İl Başkanım Mustafa Yılmaz ve Yönetiminin davetini değerlendirdim ve BBP İbradı Belediye Başkan Adayı oldum. İl Başkanımla canlı yayında yaptık ve konuştum. İbradı'mı çaresiz, sorunları çözümsüz bırakmayacağız. İbradıma ve hemşerilerime hizmet sözüm var. Birlik olarak Büyük Birlik Partisinde buluşarak sorunları birlikte çözeceğiz. İl Başkanım Mustafa Yılmaz ve Yönetimine şahsıma güven ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayırmadan Ayrışmadan canla başla İbradı için. Doğruya Doğru Yanlışa Yanlış. Sevgi ve Saygıyla. Yusuf Doğaroğlu BBP İbradı Belediye Başkan Adayı.
Büyük Birlik Partisi Antalya İbradı Belediye Başkan Adayı İbradı Haber Yusuf Doğaroğlu Çalışmalara İlçe seçim kululundan başladı.
31 mart 2024 pazar günü yapılan yerel seçimlerde Ak Parti adayı Hatice Sekmen İbradı'nın ilk kadın belediye başkanı olarak seçimim galibi oldu.. .HATİCE SEKMEN KİMDİR?
Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Atatürk Kültür Merkezi’nde bazı seyahat acenteleri ve TÜRSAB’ın eski yöneticileriyle bir araya geldi.
Antalya İbradı Kaymakamı İsmail Demirtaş voleybol turnuvasında şampiyon olan İbradı Nefise Yılmaz İpek Orta okulu kız voleybol takımını kutladı ve ödüllendirdi.
Yusuf Doğaroğlu 2024 yerel seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisinden Antalya İbradı Belediye Başkanlığı için MHP Genel Merkezinde müracaatta bulundu
Antalya'nın İbradı ilçesine atanan Noter Zehra Karaarslan Hükümet konağında görev yapmaya başladı.