İbradı

BBP Antalya İbradı Belediye Başkan Adayı Yusuf Doğaroğlu İlçe Seçim de

Büyük Birlik Partisi Antalya İbradı Belediye Başkan Adayı İbradı Haber Yusuf Doğaroğlu Çalışmalara İlçe seçim kululundan başladı.

BBP  Antalya İbradı Belediye Başkan Adayı Yusuf Doğaroğlu  İlçe Seçim de

 

İbradı BBP Belediye Başkan adayı Yusuf Doğaroğlu  yaptığı paylaşımda 

BBP İl Başkanım Mustafa Yılmaz ve MYK Üyem Şuayip Bozkurt ile birlikte Akseki İlçe Seçim Kuruluna İbradı Büyük Birlik Partisi BBP Belediye Başkan Adayı olarak evrakları teslim ettik. Başkanlarım ve İl Yöneticilerim büromuzu ve seçim ofisimizi ziyaret ettiler. Seçim çalışmalarımız ile düşüncelerimizi paylaştık. Canlı yayın yaptık. Destekleri ve güvenleri için çok teşekkür ediyorum. İnşallah 31 Mart yerel seçimlerinde halkımızın da desteği ile yerel yönetimde yenilik olacak, İLKELİ BELEDİYECİLİKLE sorunları birlikte çözeceğiz. Sessizlerin sesiyim, ayırmadan Ayrışmadan canla başla çalışacağız. Dedi

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Antalya'nın tek BBP meclis Üyesi Mehmet Karakoyun oldu
Korkuteli

Antalya'nın tek BBP meclis Üyesi Mehmet Karakoyun oldu

BBP ilk defa Korkuteli meclisinde temsil edilecek. 31 Mart'ta gerçekleşen yerel seçimler sonrası Cumhur ittifakı listesinden MHP Meclis üyesi olarak seçilen Mehmet Karakoyun istifa ederek Büyük Birlik Partisine geri döndü.

Kürşad Tatar Kepez'de Rıza Sümer, Büyükşehirde Hakan Tütüncü' dedi .
Kepez

Kürşad Tatar Kepez'de Rıza Sümer, Büyükşehirde Hakan Tütüncü' dedi .

Büyük Birlik Partisi Kepez Belediye Başkan adayı Kürşat Tatar, "Antalya'nın hiçbir ilçesinde göremeyeceğiniz yollar bugün Kepez'de kazandırılıyor.

BBP  Serik Belediye Başkan adayı  Mevcut Başkan Enver  Aputkan oldu
Serik

BBP Serik Belediye Başkan adayı Mevcut Başkan Enver Aputkan oldu

Bir süre önce AK Partiden istifa eden ve Bağımsız olarak Serik Belediye Başkanlığı görevini yürüten Enver Aputkan, aldığı kararla Büyük Birlik partisi (BBP) nden belediye başkan adayı oldu.

BBP Antalya İbradı Belediye Başkan Adayı Yusuf  Doğaroğlu çalışmalara başladı
İbradı

BBP Antalya İbradı Belediye Başkan Adayı Yusuf Doğaroğlu çalışmalara başladı

İbradı BBP Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı oldum. 5 ay önce çıktığım hizmet yolunda bu gün BBP İl Başkanım Mustafa Yılmaz ve Yönetiminin davetini değerlendirdim ve BBP İbradı Belediye Başkan Adayı oldum.

Antalya Korkuteli BBP gazetecilerle  bir araya geldi
Korkuteli

Antalya Korkuteli BBP gazetecilerle bir araya geldi

Büyük Birlik Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatı 10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle Korkutelili gazetecilerle bir araya geldi.

Antalya İbradı Belediye Başkanı Hatice Sekmen göreve başladı  .HATİCE SEKMEN KİMDİR?
İbradı

Antalya İbradı Belediye Başkanı Hatice Sekmen göreve başladı .HATİCE SEKMEN KİMDİR?

31 mart 2024 pazar günü yapılan yerel seçimlerde Ak Parti adayı Hatice Sekmen İbradı'nın ilk kadın belediye başkanı olarak seçimim galibi oldu.. .HATİCE SEKMEN KİMDİR?