Serik Belediye Başkanı Enver Aputkan, BBP den belediye başkan adayı oldu.
Bir süre önce AK Partiden istifa eden ve Bağımsız olarak Serik Belediye Başkanlığı görevini yürüten Enver Aputkan, aldığı kararla Büyük Birlik partisi (BBP) nden belediye başkan adayı oldu.
Başkan Aputkan, Büyük Birlik partisi (BBP) Antalya İl Başkanı Mustafa Yılmaz ve ilçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile makamında görüştükten sonra bu kararı aldığı öğrenildi.
Serik Çınaraltı Meydanı'nda 19 şubat pazartesi saat 14.00'te toplanan destekçilerine seslenen Aputkan, seçimi kendisinin kazanacağını söyledi.BBP Genel Başkan Yardımcısı Alaaddin Çakır'ın da hazır bulunduğu adaylık açıklamasında Aputkan, amacının 5 yıla yakın dürüst bir şekilde sürdürdüğü belediye başkanlığı görevini aynı şekilde devam ettirmek istediğini belirtti.
BBP ilk defa Korkuteli meclisinde temsil edilecek. 31 Mart'ta gerçekleşen yerel seçimler sonrası Cumhur ittifakı listesinden MHP Meclis üyesi olarak seçilen Mehmet Karakoyun istifa ederek Büyük Birlik Partisine geri döndü.
Büyük Birlik Partisi Kepez Belediye Başkan adayı Kürşat Tatar, "Antalya'nın hiçbir ilçesinde göremeyeceğiniz yollar bugün Kepez'de kazandırılıyor.
Büyük Birlik Partisi Antalya İbradı Belediye Başkan Adayı İbradı Haber Yusuf Doğaroğlu Çalışmalara İlçe seçim kululundan başladı.
İbradı BBP Büyük Birlik Partisi Belediye Başkan Adayı oldum. 5 ay önce çıktığım hizmet yolunda bu gün BBP İl Başkanım Mustafa Yılmaz ve Yönetiminin davetini değerlendirdim ve BBP İbradı Belediye Başkan Adayı oldum.
Büyük Birlik Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatı 10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle Korkutelili gazetecilerle bir araya geldi.
CHP'nin Serik belediye başkan adayı Serik Devlet Hastanesi'nde 12 yıl başhekim yardımcılığı yapan genel cerrah Uzm. Dr. Kadir Kumbul Başkanlığında Serik Belediye Meclis üyeleri nin listesi