Korkuteli

CHP Korkuteli İlçe Örgütü Görev Dağılımı

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe olağan kongresinde başkan seçilen İsmail Karadeli ve yönetimi ilk toplantısını yaptı. 

CHP Korkuteli İlçe  Örgütü  Görev Dağılımı

CHP KORKUTELİ’NDE GÖREV DAĞILIMI GERÇEKLEŞTİ

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe olağan kongresinde başkan seçilen İsmail Karadeli ve yönetimi ilk toplantısını yaptı. Gündeme dair konuların konuşulduğu yönetim toplantısı sonrasında Başkan Karadeli sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda partimize ve ilçemize hayırlı olsun diyerek partideki görev dağılımını paylaştı.
İlçe Başkanı: İsmail Karadeli, İlçe Sekreteri: Kadir Erten, İlçe Saymanı: Yasin Sert, İlçe Eğitim Sekreteri: Barış Tatoğlu, Bilişim Sorumlusu: Cevdet Umut Tuna, Örgüt Ve Örgütlenmeden Sorumlu Başkan yardımcısı; Alper Köken, Gençlik Kolları Ve Gençlik Örgütlenmeden Sorumlu Başkan yardımcısı: Musa Çelik, Kadın Kolları Ve Kadın Örgütlenmeden Sorumlu Başkan yardımcısı: Dilek Özbek, STK Sendikalar. Ve Muhtarlardan Sorumlu Başkan yardımcısı: Osman Batmaz, Tarım Ve Tarım Politikalardan Sorumlu Başkan yardımcısı: Kazım Dursun, Parti İçi Eğitim Ve Hukuk İşleri: Uğur Kocaoğlu, Sosyal Yardımlaşmalardan Sorumlu Başkan yardımcısı: Hüseyin Canbaş, Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan yardımcısı: Ali Karakaya, Spor Ve Spor İşlerinden Sorumlu Başkan yardımcısı: Hüseyin Kasap, Çevre Ve Turizmden Sorumlu Başkan yardımcısı: İrfan Yumak, Sanayi Politikalarından Sorumlu Başkan yardımcısı: Mustafa Gavaz.i

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Tuncay Ercenk Antalya CHP İl Başkanı Olmalı
Antalya

Tuncay Ercenk Antalya CHP İl Başkanı Olmalı

Gözler Antalya CHP il başkalığında. Herkes aday olması muhtemel isimleri ve yarış içinde olan adayları konuşuyor. Peki Antalya için kim iyi olabilir?

CHP'de  Genelde Sular Durulmazken  Antalya'da Başkan Böcek Kışkırtıyor Başkan Uysal Toparlıyor
Serik

CHP'de Genelde Sular Durulmazken Antalya'da Başkan Böcek Kışkırtıyor Başkan Uysal Toparlıyor

CHP'DE SULAR DURULMUYOR, ANTALYA'DA BÖCEK KIŞKIRTIYOR UYSAL TOPARLIYOR Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Antalya İlçe kongreleri, Serik ilçe kongresinin yapılması ile tamamlandı. İl kongresi ise 16 Eylül-15 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

 Önceki Dönem  CHP Korkuteli İlçe Başkanı Şeyhali Kara’nın Set Eleştirisine Cevap Veren   Başkan İşlek Bakın Ne Dedi
Korkuteli

Önceki Dönem CHP Korkuteli İlçe Başkanı Şeyhali Kara’nın Set Eleştirisine Cevap Veren Başkan İşlek Bakın Ne Dedi

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, CHP Önceki Dönem Korkuteli İlçe Başkanı Şeyhali Kara’nın kendisine yönelik söylemlerine karşı açıklamada bulundu.

CHP Korkuteli eski İlçe Başkanı Şeyhali Kara  Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek’i zehir zemberek sözlerle eleştirdi.
Korkuteli

CHP Korkuteli eski İlçe Başkanı Şeyhali Kara Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek’i zehir zemberek sözlerle eleştirdi.

Kongrede konuşan CHP Korkuteli eski İlçe Başkanı Şeyhali Kara giderayak Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek’i zehir zemberek sözlerle eleştirdi.

CHP Korkuteli İlçe başkanı İsmail Karadeli seçildi
Korkuteli

CHP Korkuteli İlçe başkanı İsmail Karadeli seçildi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Korkuteli İlçe Kongresi yapıldı.

CHP 11 Olan Büyükşehir sayısını 17 yapabilir
Antalya

CHP 11 Olan Büyükşehir sayısını 17 yapabilir

Mustafa Yavuz, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından CHP'de yapılan teknik çalışmalara göre elindeki 11 büyükşehir sayısını 17'ye kadar yükseltebileceğini