Elmalı

Elmalı Akçaeniş'te Nostalji Günlüğü Rüzgarı Esti !

Elmalı Belediyesinin tertip ettiği Akçaeniş Nostalji Günlüğü programını ilçe halkının ve ülkemizin dört bir yanından gelen binlerce vatandaşımızın katılımı ile gerçekleşti.

Elmalı Akçaeniş'te Nostalji Günlüğü Rüzgarı Esti !

Akçaeniş'te Nostalji Günlüğü Rüzgarı Esti !
 Kadim şehrimizin Elmalı'nın köklü kültürlerinden biri olan, Akçaeniş mahallesinin  hatıralarını ve o güzel mazisini tekrar hatırlamak, bu güzel kültürümüzü yeni nesillere taşımak üzere Elmalı Belediyesinin tertip ettiği  Akçaeniş Nostalji Günlüğü programını ilçe halkının ve ülkemizin dört bir yanından gelen binlerce vatandaşımızın katılımı ile gerçekleşti.
    Elmalı Belediye meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve ilçe protokolünün de teşrif ettiği programda İsmail Çakır ve Özlem Özdil'in unutulmaz konserleri ile güzel bir nostalji akşamı yaşattı
 Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk ve İYİ Parti İl Başkanı Sn. Vahdet Afşin Karacan bu güzel akşamı değerli kılan sanatçılara teşekkür plaketi takdim ederken Belediye Başkanı, coşkulu kalabalığa katılımlarından dolayı şükranlarını iletti.
   Elmalılı Vatandaşlar Programın düzenlenmesine ev sahipliği yapan Belediye Başkanı Halil Öztürk'e,  teşekkürlerini  iletirken    Başkan  Öztürk  'te  Akçaeniş Mahallemizin değerli muhtarı Gürler Aslan'a, programa katılım sağlayan Elmalılı hemşehrilerimize ve ülkemizin dört bir yanından gelen misafirlerimize bu güzel akşam için teşekkür ederiz. dedi

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Elmalı Belediye Başkanı Öztürk Güreş Ağası Çetin'i  İtalya Verona  Mermer Fuarında  Yalnız Bırakmadı
Elmalı

Elmalı Belediye Başkanı Öztürk Güreş Ağası Çetin'i İtalya Verona Mermer Fuarında Yalnız Bırakmadı

Burdur ili Bucak İlçesi Organize Bölgesinde Faaliyet gösteren Çetin Mermer İtalya Verona'da Uluslararası Mermer Fuarı’na katıldı.

Elmalı'da  Ana cadde 2 Etap Alt Yapı Yenileme Başladı
Elmalı

Elmalı'da Ana cadde 2 Etap Alt Yapı Yenileme Başladı

Elmalı Atatürk Caddesi ve Demirel Bulvarı'nda 1 etap tamamlanarak hizmete açıldı sıra 2 etapta

Elmalı Tarım Sergisine  Davet
Elmalı

Elmalı Tarım Sergisine Davet

Elmalı Belediyesi Ev sahipliğinde 21 Eylül Perşembe günü saat 14.00’te Elmalı yeni kent meydanında başlayacak olan Elmalı Tarım Sergisine tüm vatandaşlar davetli

Yaşlıların ,Hastaların Umudu Oldular
Elmalı

Yaşlıların ,Hastaların Umudu Oldular

Antalya Elmalı Belediyesi Evde Sağlık Hizmet ekipleri Yaşlı hasta halkın umudu oldular

671. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan Kim Oldu ,Elmalı Güreş ağası kim oldu
Elmalı

671. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan Kim Oldu ,Elmalı Güreş ağası kim oldu

Ağalık ihalesini geçen yılın Elmalı güreş ağası Hakan Çetin 14 milyon 7 bin TL’ye tekrar aldı.671. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri başpehlivanlığını final mücadelesinde Osman Kan’ı yenen Ali Gürbüz kazandı.

Tarihi geleneksel 671.  Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri Dualarla Başladı.
Elmalı

Tarihi geleneksel 671. Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri Dualarla Başladı.

Tarihimizin en eski güreş organizasyonu 671. Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri efsane Başpehlivan merhum Recep Gürbüz'ün kabir ziyaretinin ardından Türk'ün İlk Er Meydanı Elmalı Güreş Sahasında kurbanların kesilmesi, duaların yapılması ile başladı.