Voleybol, basketbol, squash, güreş, yüzme, kickboks, cimnastik ve tenis olmak üzere 9 branşta faaliyetlerini sürdüren Antalya Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü’nün 600’e yakın lisanslı sporcusu bulunuyor.
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi, artık her cumartesi ‘Komşu Sofrası’ kuruyor. Devamı haberimizde...
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, mutfağın yıldızlarını buluşturan Uluslararası Gastronomi ve Mutfak Yıldızları Buluşması’23 GastroAntalya’nın açılışına katıldı. Devamı haberimizde....
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin ilk ve ortaöğretim öğrencilerine bir öğün sağlıklı ve ücretsiz yemek desteği sağlayan ‘okul menüsü’ programı devam ediyor. Belediye Başkanı Ümit Uysal, her gün 700 öğrencinin yemeğinin evlerine teslim edildiğini söyledi, “Kolay bir şey değil. Devamı haberimizde...
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi 27-28 Ocak’ta toplayacağı 6’ncı Yörük Çalıştayı’nda, akıtmaç, bulgur aşı ve keşkeğiyle Yörük yemekleriyle, tuluk ve bişşek gibi mutfak eşyalarıyla bir kültür olarak yemeği ele alacak. Devamı haberimizde...
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi, Antalyalı şehitlerin isimlerini Rauf Denktaş Caddesi üzerinde yapımı devam eden parkta yaşatacak. Devamı haberimizde...
Antalya Muratpaşa Belediyesi'nin kültür ve sanat dergisi AntSanat'ın 6’ncı sayısı yayımlandı. 2023’ün ilk sayısı, Türkiye’yi sarsan deprem felaketine ayrıldı.