Antalya’da Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, insansı robot Sophia’nın küçük kız kardeşi Desdemona’yla buluştu.
Antalya'da Muratpaşa Belediyesi tarafından düzenlenen doğa kampı, çocukları bilgisayar başından uzaklaştırarak doğayla tanıştırıyor.
Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Sivas'taki Madımak Katliamı'nın 30. yıl anma etkinliklerine katıldı. Türkiye'nin aydınlık geleceğine vurgu yaptı.
Muratpaşa Belediyesi'nin düzenlediği Emektarlar Satranç Turnuvası, ödül töreniyle sona erdi.
Akdeniz’in maviliğiyle buluşturduğu falez plajlarını 4 günlük bayram tatilinde 32 bin 542 kişi kullandı.
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisinin pazar günü yapılacak seçimde görev alacak sandık görevlileri, müşahitleri, bilişim sorumluları, avukatları ve mahalle temsilcileriyle buluşmasında “Vatanını seven sandığa gelsin” dedi.
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi ve Adalya Vakfı, 14 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek seçimlerde oy kullanacak engelli, hasta, yaşlı ve seçmen kütüğü deprem bölgesinde olan vatandaşlar için hazırlıklarını tamamladı.
Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Üçgen Mahallesi’nde düzenlenen iftarda, Muratpaşa’da ‘uzanan elin havada kalmadığı’ bir yaşam kültürünün olduğunu söyledi.
Antalya’da Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Sinan Mahallesi’nde düzenlenen iftarda “Sıkıntıları aşabilmek için birleşmek zorundayız." dedi.
Antalya’da 8 mahallenin tamamı, Fener ve Çağlayan mahallelerinin bir bölümünü içine alan Kırcami’de, pazartesiden itibaren değişim başlıyor
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi, Yeşildere Mahallesi’nde açtığı yeni cadde ve sokakların asfalt çalışmasına başladı.
Antalya Muratpaşa Belediyesi'nin kültür ve sanat dergisi AntSanat'ın 6’ncı sayısı yayımlandı. 2023’ün ilk sayısı, Türkiye’yi sarsan deprem felaketine ayrıldı.
Antalya’da, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 520 bini aşkın nüfusa sahip ilçede depreme dayanıklı bir kent oluşturmak için yeni yapılacak binalarda ‘beton perde’ uygulamasını zorunlu hale getireceklerini söyledi.
Muratpaşa Belediyespor kadın voleybol takımı, Türkiye’yi sarsan deprem felaketi nedeniyle lige verilen aranın ardından 5 Mart Pazar günü kendi evinde Çanakkale Belediyesi’ni ağırlayacak.
Muratpaşa Belediye Başkan Ümit Uysal, Türkiye’yi sarsan deprem felaketinin ardından bölgeye bugüne kadar 200 çadır ve 18 konteyner sevk ettiklerini belirtti.
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 5’incisini düzenlendiği Yörük Çalıştayı, Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde başladı.
Muratpaşa Belediyesi Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde yeni yıl, Türk resminin önemli isimlerinden Zerrin Kehnemuyi’nin eserlerinden oluşan ‘Cumhuriyetin 100. Yılında Bir Cumhuriyet Kadını’ başlıklı sergisiyle başladı.
Antalya Muratpaşa’da ilçe sakinleri cam, kağıt, plastik ve metalden oluşan 2 milyon 536 bin kilogram ambalaj atığını çöpe atmayıp ayrıştırdı.
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi’nin eski Meltem Çarşısı için gerçekleştirdiği ihale süreci tamamlandı.
Muratpaşa Belediyesi, yeni yılın ilk mesai gününde Gebizli’de cadde ve sokak yenileme çalışmalarına başladı.
Antalya’da Muratpaşa Belediyesi Türkan Şoray Kültür Merkezi, 2022’de 127 etkinliğe ev sahipliği yaparken kültür merkezinde yeni yılın ilk sergisi, Türk resminin önemli isimlerinden Zerrin Kehnemuyi’ye ayrıldı. “Cumhuriyetin 100. Yılında Bir Cumhuriyet Kadını” sergisi 6 Ocak’ta açılacak.