Antalya Kumluca Kaymakamı Tekin Erdemir, 2024 LGS’de 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Kumluca Atatürk Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Melike Korkmaz’ı ödüllendirdi.
Antalya’daki sağlık yatırımlarına bir yenisi daha ekleniyor. Antalya Korkuteli ilçesi Yeni Mahalle’de inşa edilecek olan Korkuteli Kadın Dal Aile Sağlığı Merkezi’nin temel atma töreni geniş katılımla gerçekleştirildi.
Korkuteli İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesinde görev yapan astsubay ve uzman çavuşlar için İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından veda gecesi düzenledi.
Antalya ili Korkuteli İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından bayram öncesi ve bayram süresince alınan tedbirler vatandaşın huzurlu bir bayram geçirmesini sağladı.
Korkuteli’nde Kurban bayramı nedeniyle Protokol mensupları bir araya gelerek bayramlaşma töreni düzenlendi. Belediye Düğün salonunda başlayan programın ardından bayramlaşma Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma komutanlığı, Devlet Hastanesi, Polis uygulama noktası ve Şehit ailelerini ziyareti ile sona erdi.
Korkuteli Kaymakamlığı öncülüğünde Korkutelili gaziler ve şehit aileleri, 4 günlük Batı Karadeniz gezine katıldılar.Korkuteli Belediyesi önünde Belediye Başkanı Saniye Caran, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran tarafından uğurlanan Şehit aileleri ve gaziler Batı Karadeniz’i tarihi ve turistik yerlerini gezdiler.
Korkuteli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlenen “Üçüncü Korkuteli Eğitim Şenliği” Kitap fuarı ile devam etti. 45 yayınevi, 39 yazarın, binlerce Kitap’ın yer aldığı kitap fuarı yoğun ilgi gördü.
Antalya Kaş Müftülüğüne bağlı faaliyet gösteren 4-6 yaş Kur'an kursları tarafından yıl sonu programı gerçekleştirildi.
Kemer’de Bayramlaşma! Ramazan Bayramı dolayısıyla Antalya Kemer'de resmi bayramlaşma programı düzenlendi.
Antalya İbradı Kaymakamı İsmail Demirtaş voleybol turnuvasında şampiyon olan İbradı Nefise Yılmaz İpek Orta okulu kız voleybol takımını kutladı ve ödüllendirdi.
Açılış Törenine Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Gümen, Antalya Valisi Hulusi Şahin, Ak Parti Antalya Milletvekilleri Atay Uslu, İbrahim Ethem Taş Tuba Vural Çokal, Kemal Çelk ve Mustafa Köse Kaymakamımız Musa Kazım Çelik Finike Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Çetin, Finike Cumhuriyet Başsavcısı Vahdet Gebeş, DSİ 13. Bölge Müdürü Özhan Erdanışman, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlarımız katıldı.
Korkuteli Belediyesi tarafından hayata geçirilen Büyükköy Sosyal Tesisleri ile TOY Düğün salonu ve Nikah salonunu bugün törenle açıldı
Demre ve Likya Orman İşletme Şeflikleri tarafından organize edilen "Geleceğe nefes, Cumhuriyete nefes" projesi kapsamında “100. Yıl Cumhuriyet Ormanları kuruluyor” t
Finike Kaymakamı Musa Kazım Çelik , Milli Ağaçlandırma Günü münasebetiyle Asarönü Mahallesinde düzenlenen ağaç dikim ve fidan dağıtım etkinliğine katıldı.
Antalya'nın Alanya ve Serik ilçesinde, çeşitli suçlardan aranması bulunan 2 şüpheli yakalandı. Devamı haberimizde...
Geçen yıllarda Kaş Kaymakamlığı’nın konutu ve Özel idare’den geçen memur lojmanlarının Çukurbağ Yarımadasında 2 villa ile takas yoluyla devredilmesinden sonra lojmansız kalan kaymakamlık
Antalya'nın Kaş ilçesinde 8. Doğantaş Hasat ve Bal Şenliği gerçekleştirildi.. Etkinlikte, bal yeme yarışması ve konserler gerçekleştirildi.
Antalya Valisi Hulusi Şahin, tarım ve turizmin önemli merkezlerinden Kumluca’yı ziyaret ederek Kaymakam Tekin Erdemir ve Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’ndan ilçe hakkında detaylı bilgi aldı.
Cumhuriyet’in kuruluşunun 100’ncü yılında Kemer’de yapılacak olan kutlama programı ile ilgili toplantı yapıldı.
Korkuteli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce Amatör spor haftası Etkinlikleri kapsamında şehitler anıtında sportif aktiviteler düzenlendi.
Korkuteli Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünce Amatör spor haftası Etkinlikleri kapsamında şehitler anıtında sportif aktiviteler düzenlendi.
Korkuteli Kaymakamı Sezgin Üçüncü'nün acı Günü Baba Şükrü Üçüncü Hayatını Kaybetti
Antalya Valisi Hulusi Şahin, Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tarafından karşılanan Bakan İbrahim Yumaklı bölgeye giderek
Elmalı Belediyesi ve Batı Toroslar Yörük ve Türkmen Dernekleri ile birlikte organize ettiği 9'uncu Temsili Yörük Göçü Coşkuyla Tamamlandı.