Kurban Bayramı öncesinde Kepez Belediyesi, çalışanlarının yüzünü güldürdü.
Antalya Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü de, Başkan Mesut Kocagöz’ün sevgi mesajı kapsamında ilçeyi çiçeklerle süslüyor.
Antalya Kepez Belediye Meclisi, önceki yönetim döneminde açılan bazı davalardan dolayı belediyeye haciz yapılması işlemini kredi teminat mektubu ile çözdü.
KEPEZ'DE VEKİL PROF.DR.ALTEKİN Kepez Belediye Meclisi, görevine dönünceye kadar Başkan Mesut Kocagöz’ün yerine Prof.Dr. Refik Emre Altekin’i, başkan vekili seçti.
Kepez Belediyesi’nin 22 kütüphane projesinin amiral gemisi olan Akdeniz’in en büyük kütüphanesi Antalya Kütüphanesi’nin resmi açılış töreni 9 Aralık Cumartesi saat 12.00’da gerçekleştirilecek. Devamı haberimizde...
Kepez Belediyesi, şehir içi trafiğinin rahatlamasına katkı sağlayacak yol yapım çalışmalarına bir yenisi daha ekliyor. Devamı haberimizde..
Kepez Belediyesinin, mahallelerine kazandırdığı semt kütüphanelerini, öğrenciler çok sevdi. Devamı haberimizde...
Antalya ya gelen Hasta yakınları için 5 yıldızlı otel formatında hizmet
Kepez Belediyesi ve hayırsever işbirliği ile Yeni Mahalle’ye içerisinde kanser tarama merkezinin olacağı Kepez Bedreddin Ari Sağlıklı Hayat Merkezi (SHM) ve Aile Sağlığı Merkezi (ASM) ile Varsak Karşıyaka Mahallesi’ne Teslime-Hüseyin Acar ASM inşa edilecek. Devamı haberimizde....
Kepez Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 85’nci yılında saygı ve minnetle andı.
Kepez Belediyesi Meclisi, Kasım ayı meclis toplantısında ortak bir bildiri yayınlayarak, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarını kınadı. Bildiride, “Filistin de tüm dünyanın gözleri önünde benzeri görülmemiş bir insanlık dramı yaşanıyor. Devamı haberimizde...
Kepez Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yıl coşkusunu ilçedeki okullarda 60 bin öğrenciye Türk Bayrağı dağıtarak taçlandırdı. Devamı haberimizde...
Aziz Milletimizin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde kazandığı milli mücadelenin ve Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yıldönümünde bu büyük mutluluğu milletçe “Türkiye Yüzyılı Vizyonu” hedefleri doğrultusunda gurur ve coşkuyla paylaşmaktayız. Devamı haberimizde...
Kepez Belediyesinden ata sporu yağlı güreşe tesis desteği geldi. Devamı haberimizde...
Kepez Belediyesi, son 15 yılda ürettiği 577 parka, 13 tane daha ilave ediyor. İlçeye 33 bin 123 metrekare daha yeni yeşil alan kazandıracak olan 13 mahalle parkının yapımı başladı. Devamı haberimizde...
Kepez Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Antalya Bilim Festivali, 4 gün boyunca Antalyalıları bilimin ışığında aydınlattı. Devamı haberimizde....
Kepez Belediyesi’nin, 2024 bütçesi oy birliğiyle kabul edildi. Belediyenin 2024 tahmini bütçesi 2 milyar 750 milyon TL oldu. Devamı haberimizde...
Antalya'nın Kepez ilçesinde, yapımı süren yolun güzergâhında kalan 22 zeytin ağacından biri, sahibi tarafından belediyeye bağışlandı.
Kepez Belediyesi ve Dünya Etnospor Konfederasyonu İşbirliğiyle çocuklar geleneksel sporlar ve oyunlarla buluştu. Devamı haberimizde...
Varsak Bölgesine Kırkpınar yağlı güreşlerinin yapıldığı er meydanı gibi bir tesis kazandıran Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, devamı haberimizde...
Kepez Belediyesinin, Cumhuriyetin 100.yılına adadığı 22 kütüphane projesinden biri olan Cahit Zarifoğlu Kütüphanesi, 29 Eylül Cuma günü saat 11.00’da kapılarını kitapseverlere açıyor. Devamı haberimizde...
Kepez Belediyesi ve Kepez Otomobil ve Motorsporları Kulübü işbirliğinde düzenlenen otodrag 2. Ayak yarışları, 9-10 Eylül’de Kepez Drag Pisti’nde yapılacak.
Vali Vekili Yalçın Sezgin, Ünsal Mahallesi Spor Salonu Temel Atma Töreni’ne katıldı. Temel atma töreninde konuşan Vali Vekili Sezgin; “Türkiye, geleceğine yatırım yapmaya devam ediyor.” ded
Kepez Belediyesi, mahalle Caddesi’ni asfalt ve peyzaj çalışmasıyla modern bir görünüme kavuşturdu.