Kemer

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, belediye personeli ile bir araya geldi.

Antalya Kemer Arslanbucak Mahallesi’ndeki Hizmet Alanı ile Kemer Belediyesi ana hizmet binasındaki personelle bir araya gelerek selamlaşan Başkan Topaloğlu, 5 yıl içerisinde belediye personeli ile Kemer’de çok güzel işlere imza attıklarını söyledi

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, belediye personeli ile bir araya geldi.

KİMSENİN ADAMI OLMAYIN..!
Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, belediye personeli ile bir araya geldi. Başkan Topaloğlu’na, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül ve birim müdürleri eşlik etti.
***
Arslanbucak Mahallesi’ndeki Hizmet Alanı ile Kemer Belediyesi ana hizmet binasındaki personelle bir araya gelerek selamlaşan Başkan Topaloğlu, 5 yıl içerisinde belediye personeli ile Kemer’de çok güzel işlere imza attıklarını söyledi.

Başkan Topaloğlu, zorlu süreçleri atlattıklarına işaret ederek, “İki yıl pandemi, Rusya-Ukrayna arasında savaş, Manavgat yangını, Kahramanmaraş merkezli depremler, EYT depremi yaşadık. Kasamızdaki 26 milyon lirayı emekli olan arkadaşlarımıza verdik. Tüm bunlara rağmen sizlerin özlük haklarını asla kaybettirmedik. Herkesin maaşını zamanında yatırdık.” dedi.

Kimsenin adamı olmayın

Seçim döneminde adayların sözler verebileceğine de işaret eden Başkan Topaloğlu sözlerini şöyle sürdürdü; “Adamakla mal bitmez. Aslı yok yaylasında 1500 koyunum var benim. Size gelip burada “Ben maaşı 27 bin TL yapacağım” diyen arkadaş, 18 bin TL asgari ücretle çalışıyor. Devlet yönetmek kolay iş değil. Bunlar hesap kitap işi.

Hesap kitap yapmazsan, önceki dönem gibi olur. Biz bugüne kadar hiçbir arkadaşımızın üzerinde baskı kurmadık. Tekrar söylüyorum; Ben dahil hiç kimsenin adamı olmayın. Ne aracınızı giydirin ne konvoyumuza gelin ne de seçim ofisimize gelin. Siz işinizi yapacaksınız. Siyaseti biz yapacağız.

Zaten maaşınız 27 bin TL’yi geçecek

Şu ana kadar 60 aydır birlikteyiz. Sizlere bir borcumuz yok. İkramiyeler de verildi. 3 bin TL’lik bir zam yaptık. Haziran ayında da sendika ile pazarlığa oturduğumuz zaman zaten o arkadaşın söylemiş olduğu 27 bin TL’nin üzerine çıkılmış olur rakamlar. Çünkü hesap kitap bilse öyle demez. Ben sizlerden ellerinizi vicdanınıza koyarak, çocuğunuzu, eşinizi dinleyerek oyunuzu ona göre vermenizi isterim.”

İşten çıkarma olmayacak

Belediye’nin yaptığı çalışmalar hakkında da bilgiler veren Başkan Topaloğlu, “Herkese iş sözü veriyorlar ve ben devam edersem işten çıkarmalar yapacağımı iddia ediyorlar. Zaten ben beş yıldır sizlerle birlikte çalışıyorum ne diye çıkaracakmışım ki ben? Esas çıkaracak olan karşı taraf. Ellerinde 400 kişilik liste duruyor. Çamur atmayla bir yere varılmaz. Biz sizleri sevdik seviyoruz, sevmeye de devam edeceğiz.” dedi.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

EMİTT Fuarında Antalya Kemer Rüzgarı
Kemer

EMİTT Fuarında Antalya Kemer Rüzgarı

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Dünyanın en büyük turizm fuarları arasında yer alan EMITT’te Kemer rüzgarı esiyor.

  Antalya Kemer Ak Parti  Belediye Başkan adaylığı için Miting Havasında  Adaylık Başvurusu  İsmail Selami Minta  Kimdir
Kemer

Antalya Kemer Ak Parti Belediye Başkan adaylığı için Miting Havasında Adaylık Başvurusu İsmail Selami Minta Kimdir

Miting gibi A. Adaylık Açıklaması AK Parti ilçe başkanlığından cumhur ittifakının aday adaylığı için istifa eden İsmail Selami Minta aday adaylığını açıkladı.

Antalya Kemer Belediye Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere mangal partisi  sürpriz ise Zeybek oyunu
Kemer

Antalya Kemer Belediye Başkan Topaloğlu’ndan öğrencilere mangal partisi sürpriz ise Zeybek oyunu

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Belediyesi Ahmet Erkal Destek Eğitim Kursu'nda ücretsiz olarak üniversite sınavına hazırlanan 400 öğrenciye ve öğretmenlere mangal partisi düzenledi.

Antalya Kemer Üç gün sürecek Cumhuriyet Bayramı’na hazırlanıyor
Aksu

Antalya Kemer Üç gün sürecek Cumhuriyet Bayramı’na hazırlanıyor

Cumhuriyet’in kuruluşunun 100’ncü yılında Kemer’de yapılacak olan kutlama programı ile ilgili toplantı yapıldı.

Antalya Kemer Kaymakamı Yeni kaymakamı Ahmet Solmaz Kimdir
Kemer

Antalya Kemer Kaymakamı Yeni kaymakamı Ahmet Solmaz Kimdir

24 Ağustos 2023 gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazetede yayınlanan kararla Antalya Kemer Kaymakamı Değişti

Piknikçilerin ilk tercihi Antalya Kemer Kındılçeşme
Kemer

Piknikçilerin ilk tercihi Antalya Kemer Kındılçeşme

yapılan son yeniliklerle büyük beğeni toplayan Kemer Belediyesi Kındılçeşme Piknik ve Halk Plajı, özellikle hafta sonları vatandaşların akınına uğruyor.