OSMANKALFALARDA KÖY KONAĞI SATIŞINI CARAN ENGELLEDİ
Osmankalfalar Mahallesi'nde bulunan köy konağının icradan satışa çıkarılması ile ilgili Osmankalfalar Mahallesi Muhtarı Murat Duran, Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran ve eşi Hasan Can Caran’ı ziyaret etti . Yapılan ziyaret sonrası Muhtar Duran satışın iptal edildiğinin müjdesini vererek desteklerinden dolayı Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran ve Hasan Can Caran’a teşekkür etti.
Belediyenin borçları sebebiyle icra yoluyla satışa çıkarılacağını öğrenen belediye yetkilileri önceki dönemde görevli kişilerce yapılan yanlış işlemler sebebiyle böyle bir olayın gerçekleştiğini olayın ortaya çıkmasının ardından satışın iptal edildiği bildirildi.
MHP KORKUTELİ İLÇE BAŞKANI YAPILMIŞEV, “MHP GRUBUNUN KABUL OYUNA KARŞILIK DİĞER SİYASİ PARTİ GRUPLARININ RED OYLARI İLE TEKLİFİMİZ MECLİS GÜNDEMİNE DAHİ ALINMADI” DEDİ
Antalya Korkuteli’ne bağlı Küçükköy mahallesinde hasat öncesi arazi ve Bahçe yolları Korkuteli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapıldı.
Korkuteli Belediyesi Meclisi, Belediye Başkanı Saniye Caran’ın başkanlığında yeni dönemin ilk meclis toplantısını yaptı . Komisyon üyeleri belirlendi.
Korkuteli Belediyesi’nde yaşanan maaş krizi dün itibariyle sona erdi. Yaklaşık 3 aydır maaşlarını çeşitli sebeplerden dolayı alamayan belediye personeli maaşlarını dün itibariyle bayram öncesi hesaplarına yattı.
Cumhur İttifakı’nın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü, Korkuteli’den sonra Elmalı İlçesi’ne geçti. Abdal Musa Türbesi’ni ve Abdal Musa Kültür ve Sanat Evi’ni ziyaret etti, Tekke Köyü sakinleriyle buluştu. Tütüncü’ye ziyaretlerinde Cumhur İttifakı Elmalı Belediye Başkan adayı Durmuş Ali Gökçe eşlik etti
Kısa süre önce belediye başkan adaylığı için Korkuteli Ak Parti İlçe Başkanlığından istifa eden Kemal Sancaktar adeta Ankara’ya karargah kurdu.