Kumluca

Kumluca Belediye Başkan Adayı Dr. Mesut Avcıoğlu Göreve Başladı . Dr. Mesut Avcıoğlu Kimdir

Yerel seçimlerden birincilikle çıkan Demokrat Parti Antalya Kumluca Belediye Başkan Adayı Dr. Mesut Avcıoğlu, düzenlenen devir teslim töreniyle görevi devraldı. Kumluca'nın yeni Belediye Başkanı oldu.

Kumluca Belediye Başkan Adayı Dr. Mesut Avcıoğlu Göreve Başladı .  Dr. Mesut Avcıoğlu Kimdir

KUMLUCA BELEDİYESİNDE MESUT AVCIOĞLU DÖNEMİ BAŞLADI
Yerel seçimlerden birincilikle çıkan Demokrat Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Dr. Mesut Avcıoğlu, düzenlenen devir teslim töreniyle görevi mevcut Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu'ndan devralarak Kumluca'nın yeni Belediye Başkanı oldu.
Kumluca Belediyesi başkanlık makamında yapılan törene mevcut Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Yeni Belediye Başkanı Mesut Avcıoğlu ve eşi Zahide Avcıoğlu, Önceki Dönem Antalya Milletvekili Aydın Özer, Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Mahmut Çil, Demokrat Parti İlçe Başkanı Ramazan Hoyrazlı, Kumluca Belediye Eski Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, eski ve yeni belediye meclis üyeleri, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı.
Mazbatasını Alarak Belediye Başkanlığı Görevine Başlayan Mesut Avcıoğlu: ‘’Kumluca’yı Kumlucalılarla Birlikte Yöneteceğiz’’
Devir teslim töreninde konuşan Belediye Başkanı Dr. Mesut Avcıoğlu, seçime kısa bir süre kala başkanlık yarışına başladığını belirterek şöyle dedi; ‘’Bugün mazbatamızı alarak göreve başladık. Hayırlı uğurlu olsun. Kumluca’ya yakışır bir şekilde demokratik bir süreç yaşadık. Buna katkı sağlayan Sayın Aydın Özer ve değerli ailesine, siyasi parti temsilcilerimize, meclis üyesi kadromuza, Kumluca İttifakı dostlarımıza ve yanımızda olan herkese teşekkür ediyoruz. Kumluca İttifakı olarak yola çıktık. Ben hep şuna inanmışımdır: Bizim insanlarımız her zaman gerekli mesajı bir şekilde veriyor. Ve şunu dediler: ‘’Sizin İttifakınız, Bütün Kumluca’nın bir arada olduğu çok güzel bir tablo oluşturdu.’’ Kumluca için hayırlı olacağını düşünüyorum. Kumluca’yı şeffaf bir şekilde Kumlucalılarla birlikte güler yüz ve samimiyetle yöneteceğiz. Hiç kimsenin güvenini boşa çıkarmayacağız. Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar için Belediye Başkanımız Mustafa Köleoğlu'na teşekkür ediyor, kendisine yeni hayatında başarılar diliyorum.’’ dedi.
Mesut Başkanla Kumluca’ya Bayram Erken Geldi
Mevcut Başkan Mustafa Köleoğlu: ‘’Demokrasi Şöleni yaşadık. Yeni Belediye Başkanımız Mesut Avcıoğlu, Kumluca’mıza bayramı erken getirdi. Belediyemizin evladı dediğimiz şirketlerimizi ve Kumluca Belediye Spor Başkanlığını da Belediye Başkanımız Mesut Avcıoğlu devraldı. Belediye Başkanı Dr. Mesut Avcıoğlu'na ve ekibine görevlerinde başarılar dilerim.’’ dedi.
Uzman Dr. Mesut Avcıoğlu Kimdir?
1961 yılında Kumluca’da doğdu. İlk okulu Kumluca’da bitirdi. Ortaokul 1.ve 2. sınıfı Kumluca’da okuduktan sonra 3. sınıfı İstanbul Çapa Ortaokulu’nda tamamladı. Lise eğitimini İstanbul’da Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamlayan Mesut Avcıoğlu; 1979 yılında Çapa Tıp Fakültesi’ne başladı.

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

 Başkan Mesut Avcıoğlu: ‘’ Kumlucalılar Hak Ettiği Güreş Organizasyonuna Kavuşacak
Kumluca

Başkan Mesut Avcıoğlu: ‘’ Kumlucalılar Hak Ettiği Güreş Organizasyonuna Kavuşacak

Belediye Başkanı Uzm. Dr. Mesut Avcıoğlu, göreve geldikten sonra Kumlucalılar için çok önem taşıyan ata sporu güreş organizasyonu için çalışmalara profesyonel ekibiyle hızlı bir şekilde başladı.

Kumluca Kart Tek Çatı Altında Toplandı
Kumluca

Kumluca Kart Tek Çatı Altında Toplandı

Kumluca Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu’nun göreve gelmeden önce hazırladığı 41 projesi içerisinde yer alan Kumluca Kart Projesi gelişerek son şeklini aldı .

Başkan Köleoğlu Katılımcılara Kupa, Madalya ve Hediye Takdim Etti
Kumluca

Başkan Köleoğlu Katılımcılara Kupa, Madalya ve Hediye Takdim Etti

Sporun ve sporcunun destekçisi Başkan Köleoğlu, Kumluca Belediyesinin kuruluşunun 70.yılına özel etkinlikler kapsamında düzenlediği, coşku ve rekabet dolu mücadelelere sahne olan Halı Saha Futbol Turnuvasının final maçının ardında

Yeniden CHP Kumluca Belediye Başkan Aday olan Köleoğlu  coşkuyla karşılandı
Kumluca

Yeniden CHP Kumluca Belediye Başkan Aday olan Köleoğlu coşkuyla karşılandı

Kalkınan ve Mutlu Kent Kumluca’yı Marka Kent haline getirerek her zaman başarılı çalışmalar gerçekleştiren Başkan Köleoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Kumluca İlçe Başkanlığında coşkuyla karşılandı

CHP Kumluca Belediye Başkan Adayı Mustafa Köleoğlu; Büyük Aile Olmanın Guruyla Hep Birlikte Olmaya Devam edeceğiz
Kumluca

CHP Kumluca Belediye Başkan Adayı Mustafa Köleoğlu; Büyük Aile Olmanın Guruyla Hep Birlikte Olmaya Devam edeceğiz

Antalya ili Kumluca Belediye Başkanı 2024 yerel seçimleri CHP Kumluca Belediye Başkan Adayı Mustafa Köleoğlu yaptığı sosyal medya hesabından Kumluca'mıza seslendi

Türkiye’nin ilk ve tek Domates İhtisas Fuarı Kumluca’da büyük ilgi gördü
Kumluca

Türkiye’nin ilk ve tek Domates İhtisas Fuarı Kumluca’da büyük ilgi gördü

Başkan Köleoğlu, Katılımcılara Plaket Sunumu Gerçekleştirdi Türkiye’nin ilk ve tek Domates İhtisas Fuarının Kumluca’da gerçekleşmesine büyük katkı sağlayan Başkan Köleoğlu, Kumluca EXPO Sağlıklı Gıdanın Başkenti Kumluca