CHP'de kriz: Caran Adaylıktan çekildi
Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatında bugün beklenmedik bir kriz ortaya çıktı. CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Hasan Can Caran’ın YSK’dan gelen ret nedeniyle adaylıktan çekildiği iddia edildi. Caran’ın yerine YSK’ya geçtiğimiz dönem SP Büyükşehir Meclis Üyesi Mehmet Manavoğlu’nun adı bildirildi.
CARAN “SIKINTI ÇÖZÜLECEK”
CHP bugün YSK’ya verilen listede Korkuteli Belediye Başkan Adayı olarak Mehmet Manavoğlu’nu gösterdi. Konu ile alakalı kısa bir açıklama yapan CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Hasan Can Caran “Bugün gelişen bazı nedenlerden dolayı YSK’ya verilen listede Mehmet Manavoğlu’nun ismi verildi. Bu konuda çalışmalarımız sürüyor ve sıkıntı olmayacağını düşünüyoruz. Yarın konu ile alakalı bir basın açıklaması yapacağım. Bu zorlu süreçte desteğini esirgemeyen tüm dostlarıma ve özelliklede Mehmet Manavoğlu’na teşekkür ederim” dedi. Korkuteli manşet
CHP Korkuteli İlçe Örgütü Kadın Kolları seçimine, Belediye Başkanı Saniye Caran, Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci ve Yönetimi, CHP İlçe Başkanı İsmail Karadeli ve Yönetimi, Gençlik Kolları Başkanı Bülent Baki Delioğlu ve Yönetimi, Meclis Üyeleri, Önceki Dönem Kadın Kolları Başkanları ve yönetimi katıldı.
CHP Sözcüsü Deniz Yücel, teleferik kazasıyla eleşkilendirilmeye çalışılan ve hukuksuz bir şekilde tutuklanan Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz ile ilgili açıklamalarda bulundu
Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli İlçe Başkanı İsmail Karadeli, 3 gündür ilçede yaşanan su kesintilerinin sebepleri hakkında açıklamada bulunarak, arızaların giderildiğini ifade etti.
Antalya büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli Belediye Başkanı Saniye Caran, Bucak Belediye Başkanı Hülya Gümüş, CHP Genel Başkanı Özgür Özel,
31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri sonucunda Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Kaş Belediye Başkanlığını kazanan Erol Demirhan, düzenlenen devir teslim töreniyle görevine başladı.
Yeniden Refah Partisi Döşemealtı Belediye Başkan adayı Mesut Hekimoğlu, Antalya'da çok konuşulacak bir açıklama yaptı.