Cumhur İttifakı Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin:

Toplantılarda söz alan Ak Parti ilçe başkanı Erol Uysal ve MHP ilçe başkanı Ömer Tekin de, birer konuşma yaparak, 31 Mart’ta Cumhur İttifakı Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin’e destek istediler.

Cumhur İttifakı Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin: “Biz bu yola çıkarken ikna edilerek değil, hizmet yapacağımıza inanarak çıktık.”

Cumhur İttifakı Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin, yüreklerinde Kumluca’ya yapacakları hizmet sevdasıyla bu yola çıktıklarını, belediyeciliğin bir gönül ve hizmet sevdası işi olduğunu söyledi.

Kavak ve Hızırkahya Mahallelerinde ortak gerçekleştirilen, meclis üyeleri ve proje tanıtım toplantısına, Cumhur İttifakı Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin, Ak Parti ilçe başkanı Erol Uysal, MHP ilçe başkanı Ömer Tekin, Kadın Kolları Başkanı Medine Çetin, Gençlik Kolları başkanı Musab Hacıalioğulları, Ülkü Ocakları başkanı Samet Atalay ve belediye meclis üyeleri katıldı.

Toplantıda konuşan Cumhur İttifakı Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin, birlik ve beraberliğin göstergesi olarak bu akşam komşu iki mahalleyi bir araya getirerek birlikte toplantı düzenlediklerini söyledi.

Her mahallenin kendine özel sorunları ve sıkıntıları olduğunu, bu sorun ve sıkıntıları da mahallelerin özelinde çözmek için projeler hazırladıklarını ifade esen Orhantekin, “Ama hepimizin malumu Kumluca’mızın genel sorunu yollarımızın bozukluğu. Cumhuriyetimizin 100. yılında ben bir belediye başkan adayı olarak yol sözü, asfalt sözü veriyor olmaktan üzüntü duyuyorum. Bu hizmetler zaten belediyelerin asli görevi ve yapılıyor olması gerekiyor, ancak beş yıldır halkımızın en büyük çektiği sıkıntı yolların bozukluğundandır. Bunun dışında eksik kalan hizmetlerimiz kanalların temizlenmemesi, sosyal donatı alanlarının bakımsızlığı, Kumluca’mızı modern yaşanılabilir şehir haline getirecek çağın gerekliliklerine uygun alt yapı ve üst yapı eksiklikleri gibi hizmetler. Biz sizler için bir proje kitapçığı hazırladık. Öyle laf olsun diye değil, hepsi uygulanılabilir projeler, şehrimizin çehresini değiştirecek vizyon projeler. Bunların hepsini beş yıllık görev süremizde yapacağız inşallah.” dedi.

Belediyeciğin bir hizmet sevdası işi olduğunu ve hiç bir zaman belediye başkanının değiştirilemez olmadığını hatırlatan Orhantekin, “Belediye başkanlığı bir hizmet sevdası işidir. Öyle ben seçildim kimse beni değiştiremez olmaz. Demokrasi gereği halk istemezse, halka hizmet etmezseniz bu necip millet gereğini yapar. Ancak biz bu yola çıkarken, ikna edilerek değil, hizmet yapacağımıza inanarak çıktık. Yolumuz hak dedik, gücümüz halk dedik. Bunu da en iyi bilen siz değerli hakkımızdır.” diye konuştu.

Toplantılarda söz alan Ak Parti ilçe başkanı Erol Uysal ve MHP ilçe başkanı Ömer Tekin de, birer konuşma yaparak, 31 Mart’ta Cumhur İttifakı Ak Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüseyin Orhantekin’e destek istediler.

Kumluca seçimKumluca Belediye Başkan AdayıTürkiyeAntalyaKumluca

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.