Cumhur İttifakı Belediye Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal : Meyve Borsası Açılacak

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal mahalle toplantılarına Sülekler mahallesinde devam etti. Sadık Başkan meyve borsası ve mesire alanı için söz verdi.

SADIK BAŞKAN “MEYVE BORSASI HİZMETE AÇILACAK ”
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal önceki akşam mahalle toplantılarına Sülekler mahallesinde devam etti. Sadık Başkan meyve borsası ve mesire alanı için söz verdi.
İlk olarak söz alan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Nuri Kök de yaptığı konuşmasında “Sizleri saygı ile selamlıyoruz.Oylarınıza talip olmak için geldik, Antalya da Korkuteli’nin evladı Hakan Tütüncü Başkana Korkuteli’nde Sadık Başkan’a destek olacağınızı biliyoruz ” sözlerine yer verdi. Daha sonra MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av.Medine Yapılmışev söz aldı.Yapılmışev “Bizleri yalnız bırakmadınız.Sizlere çok teşekkür ediyorum.Kendimizi yuvamızda hissediyoruz.O helal oylarınıza talibiz.” dedi. Son olarak AK Parti Antalya Millet vekili İbrahim Ethem Taş söz aldı.Taş “AK Parti olarak sizlere 22 yıldır hizmet ettik.Yine hem Antalya da hem de Korkuteli’nde Korkuteli’nin evlatları size hizmet edecek.Biz sizlere hizmetkar olmaya geliyoruz.Sizlerin desteği ile güzel hizmetler üreteceğiz” şeklinde konuştu.
SADIK BAŞKAN “SÜLEKLERİMİZE YAKIŞIR MESİRE ALANI YAPILACAK ”
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal da yaptığı sesleniş konuşmasında “Ben değil, biz olacağız.Korkuteli’ne ilk hizmetimiz şehir merkezinde Pazar yeri olacak.Sizlerin yol problerini biliyoruz.Süleklerin hem içindeki hem de ova yollarındaki sıkıntıları çözeceğiz.Köy yerleşik alanları yani imar ile ilgili sorunları da, elektrik, internet yetersizliği,düğün salonu, çocuk parkı, otobüs duraklarının yenilenmesi gibi sorunları çözeceğiz.Süleklerimize ayrı bir değer katacak mesire alanı projemizde, sizlerin meyvesinin daha değer kazanacağı meyve borsasını da Allah’ın izni ile kazandıracağız inşallah ” dedi

Sadık ÖnalKorkuteli Haber2024 yerel seçimleriKorkuteli Belediye Başkan adayıTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.