Korkuteli Belediye Başkan Adayı Sadık Önal Asfalt plent tesisimizi mutlaka kuracağız

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal Bayat mahallesinde toplantılarına devam etti. Sadık Başkan “Asfalt plent tesisimizi mutlaka kuracağız, projemiz hazır” dedi.

SADIK BAŞKAN “ASFALT PLENT TESİSİMİZİ KURACAĞIZ”

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal Bayat mahallesinde toplantılarına devam etti. Sadık Başkan “Asfalt plent tesisimizi mutlaka kuracağız, projemiz hazır” dedi.
İlk olarak söz alan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Nuri Kök yaptığı konuşmasında “Biz sizleri asla yalnız bırakmadık, bırakmayacağız. Antalya için Hakan Tütüncü, Korkuteli için Sadık Başkanımıza desteklerinize talibiz. Sadık Başkan’ın verdiği tüm vaatlerinin, sözlerinin arkasındayız” sözlerine yer verdi. Daha sonra MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev söz aldı. Yapılmışev “Bu güzel destekleriniz için şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyoruz. Adayımız Sadık Bey’e sorular sormanız için buradayız. 31 Mart’ta seçimi sizlerin desteği ile kazanacağız” şeklinde konuştu.

SADIK BAŞKAN “GÖNÜL KAPILARINIZA GİRMEK İÇİN YOLA ÇIKTIK”
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal da yaptığı sesleniş konuşmasında “Bugün gönül kapılarına girmek, hoş bir seda bırakmak için yola çıktığımızı söylemek istiyorum. Yükümüzün de alacağımız görevin ağırlığını biliyoruz.58 mahallemizin sorunlarını biliyoruz. Bayat mahallemizin, Ova trafo sorununu da, yollar ile ilgili sıkıntılarını kapalı düğün ve toplanma alanı isteğini de biliyoruz. Merak etmeyin taleplerinizi de çözümlerini de biliyoruz. Burası meyve ambarı. Meyve borsamız ile ürünlerimiz daha değerli ve ülkemizin her yerinde tanınır olacak. Su sıkıntısı sorununu ve köy yerleşik alanları yani imar isteklerinizi de çözeceğiz inşallah” şeklinde konuştu.

Sadık ÖnalKorkuteli Belediye Başkan adayıKorkuteli haberTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.