Korkuteli Belediye Başkan Adayı Sadık Önal, “Ütopya hayaller değil gerçekçi projeler ile karşınızdayız” dedi

İlk olarak söz alan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Nuri Kök de yaptığı konuşmasında “Allah’ın izni Antalya’da Hakan Tütüncü. Korkuteli’nde Sadık Önal Başkan olacak. Üçlü olsun Güçlü olsun.

SADIK BAŞKAN, “ÜTOPYA HAYALLER KURMUYORUZ”

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal önceki akşam mahalle toplantılarına Yeşil yayla mahallesinde devam etti. Sadık Başkan meyve haşatı öncesi köy yollarının çözümü için söz veren Önal, “Ütopya hayaller değil gerçekçi projeler ile karşınızdayız” dedi
İlk olarak söz alan Ak Parti İlçe Başkanı Osman Nuri Kök de yaptığı konuşmasında “Allah’ın izni Antalya’da Hakan Tütüncü. Korkuteli’nde Sadık Önal Başkan olacak. Üçlü olsun Güçlü olsun. Hizmetlerimiz daha güçlü olsun. Bugüne kadar verdiğiniz destekler için teşekkür ediyoruz. Desteklerinizi bekliyoruz ” sözlerine yer verdi.
Daha sonra MHP Korkuteli İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev söz aldı. Yapılmışev, “ Bu soğuk havada bizleri yalnız bırakmadınız. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Yeşil Yayla daima Cumhur ittifakına destek olmuştur.31 Mart sizlerden yine destek bekliyoruz .” dedi.

SADIK BAŞKAN “YEM FABRİKASI PROJEMİZ HAZIR”
Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal da yaptığı sesleniş konuşmasında “Bu soğuk havada verdiğiniz desteğe teşekkür ederim Burası ayrı bir önemli iki yıl öğretmenlik yaptım. Belediyecilikte piştim artık sizin desteğiniz ile ehil olarak göreve talibim. İşi ehline vermeye hazır mısınız? Söz veriyorum kapalı düğün salonu, otobüs durakları, yine baraja Yüzer GES projemiz hazır. Gençlerimize spor alanları, çocuk parkları dere ıslahının yapılası, gübre, ilaç mazot desteklerinin sağlanması konusunda projelerimiz hazır. Yine tüm Korkuteli için Yem fabrikası projemiz gerçekleşecek” dedi.

Adem Durmaz

Hakan TütüncüSadık ÖnalKorkuteli haber2024 yerel seçimleriKorkuteli Belediye Başkan adayıTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.