Kumluca Belediye Başkan Adayı Dr. Mesut Avcıoğlu Göreve Başladı . Dr. Mesut Avcıoğlu Kimdir

Yerel seçimlerden birincilikle çıkan Demokrat Parti Antalya Kumluca Belediye Başkan Adayı Dr. Mesut Avcıoğlu, düzenlenen devir teslim töreniyle görevi devraldı. Kumluca'nın yeni Belediye Başkanı oldu.

KUMLUCA BELEDİYESİNDE MESUT AVCIOĞLU DÖNEMİ BAŞLADI
Yerel seçimlerden birincilikle çıkan Demokrat Parti Kumluca Belediye Başkan Adayı Dr. Mesut Avcıoğlu, düzenlenen devir teslim töreniyle görevi mevcut Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu'ndan devralarak Kumluca'nın yeni Belediye Başkanı oldu.
Kumluca Belediyesi başkanlık makamında yapılan törene mevcut Belediye Başkanı Mustafa Köleoğlu, Yeni Belediye Başkanı Mesut Avcıoğlu ve eşi Zahide Avcıoğlu, Önceki Dönem Antalya Milletvekili Aydın Özer, Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Mahmut Çil, Demokrat Parti İlçe Başkanı Ramazan Hoyrazlı, Kumluca Belediye Eski Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, eski ve yeni belediye meclis üyeleri, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı.
Mazbatasını Alarak Belediye Başkanlığı Görevine Başlayan Mesut Avcıoğlu: ‘’Kumluca’yı Kumlucalılarla Birlikte Yöneteceğiz’’
Devir teslim töreninde konuşan Belediye Başkanı Dr. Mesut Avcıoğlu, seçime kısa bir süre kala başkanlık yarışına başladığını belirterek şöyle dedi; ‘’Bugün mazbatamızı alarak göreve başladık. Hayırlı uğurlu olsun. Kumluca’ya yakışır bir şekilde demokratik bir süreç yaşadık. Buna katkı sağlayan Sayın Aydın Özer ve değerli ailesine, siyasi parti temsilcilerimize, meclis üyesi kadromuza, Kumluca İttifakı dostlarımıza ve yanımızda olan herkese teşekkür ediyoruz. Kumluca İttifakı olarak yola çıktık. Ben hep şuna inanmışımdır: Bizim insanlarımız her zaman gerekli mesajı bir şekilde veriyor. Ve şunu dediler: ‘’Sizin İttifakınız, Bütün Kumluca’nın bir arada olduğu çok güzel bir tablo oluşturdu.’’ Kumluca için hayırlı olacağını düşünüyorum. Kumluca’yı şeffaf bir şekilde Kumlucalılarla birlikte güler yüz ve samimiyetle yöneteceğiz. Hiç kimsenin güvenini boşa çıkarmayacağız. Bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar için Belediye Başkanımız Mustafa Köleoğlu'na teşekkür ediyor, kendisine yeni hayatında başarılar diliyorum.’’ dedi.
Mesut Başkanla Kumluca’ya Bayram Erken Geldi
Mevcut Başkan Mustafa Köleoğlu: ‘’Demokrasi Şöleni yaşadık. Yeni Belediye Başkanımız Mesut Avcıoğlu, Kumluca’mıza bayramı erken getirdi. Belediyemizin evladı dediğimiz şirketlerimizi ve Kumluca Belediye Spor Başkanlığını da Belediye Başkanımız Mesut Avcıoğlu devraldı. Belediye Başkanı Dr. Mesut Avcıoğlu'na ve ekibine görevlerinde başarılar dilerim.’’ dedi.
Uzman Dr. Mesut Avcıoğlu Kimdir?
1961 yılında Kumluca’da doğdu. İlk okulu Kumluca’da bitirdi. Ortaokul 1.ve 2. sınıfı Kumluca’da okuduktan sonra 3. sınıfı İstanbul Çapa Ortaokulu’nda tamamladı. Lise eğitimini İstanbul’da Kabataş Erkek Lisesi’nde tamamlayan Mesut Avcıoğlu; 1979 yılında Çapa Tıp Fakültesi’ne başladı.

Mesut AvcıoğluKumluca Belediye BaşkanıTürkiyeAntalyaKumluca

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.