Antalya Valisi Hulusi Şahin Ramazan Bayramlaşmasında

Vali Hulusi Şahin Akdeniz Üniversitesi Camii'nde kılınan bayram namazının ardından Antalyalılarla bayramlaştı.

Antalya Valisi Hulusi Şahin  Ramazan Bayramlaşmasında

VALİ ŞAHİN'DEN BAYRAM ZİYARETLERİ
Vali Hulusi Şahin Akdeniz Üniversitesi Camii'nde kılınan bayram namazının ardından Antalyalılarla bayramlaştı. Huzurevindeki yaşlıları, Şehir Hastanesindeki hastaları, şehit ailelerini, yol kontrol noktasında görevli jandarma ve emniyet personelini ziyaret eden Vali Şahin Ramazan Bayramının milletimiz ve tüm İslam alemi için sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde geçmesini diledi.
Antalya Valisi Hulusi Şahin, Antalya Milletvekilleri Hilmi Durgun ve İbrahim Ethem Taş, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, Emniyet Müdürü Orhan Çevik, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Tarık Hekimoğlu ve kurum müdürleri ile beraber Akdeniz Üniversitesi Camiinde kılınan Bayram namazının ardından Antalyalılar ile bayramlaştı.
İki Kuşak Bir Çatı Altında Buluştu
Ramazan Bayramı vesilesiyle ziyaretlerde bulunan Vali Şahin, eşi Ebru Şahin ile birlikte Antalya Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezindeki yaşlıları ziyaret etti. Ebru Şahin'in himayesinde İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge birimi koordinesinde yürütülen 'İki Kuşak Bir Çatı Altında' Projesi kapsamında Sabiha Gökçen Anaokulu öğrencileri de ziyarete eşlik ederek yaşlıların bayramını kutladı.
Huzurevinde Malatya'dan ve Hatay'dan gelen depremzede yaşlıların da ayrıca bayramını kutlayan Vali Şahin "İki Kuşak Bir Çatı Altında" Projesinin çok özgün ve çok özel bir proje. Böylece siz değerli büyüklerimiz torun sevgisini gidermiş oluyorsunuz. Güzel çocuklarımız da sizlerle beraber zaman geçirme fırsatı buluyorlar.
Bu projeyi destekledikleri için Anaokulumuzun öğretmenlerine ve velilerimize çok teşekkür ediyorum. Ayrıca 'Köyde Bir Kardeşim Var Projesi' ile Antalya'mızdaki birleştirilmiş sınıfı olan okullarımızı tek tek ziyaret eden ve o anlamlı projenin ardından bu güzel projeye imza atan Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Ar-Ge birimindeki tüm personelimizin, okullarımızın, çalışanlarımızın eline sağlık." dedi.
Şehit Aileleri En Kıymetli Emanetimiz
Huzurevinin ardından sırasıyla Şehit Piyade Yüzbaşı Barış İbrahim Yurtseven, Şehit Hemşire Canan Akkuş, Şehit Jandarma Çavuş Şükrü Onay'ın ailelerini ziyaret eden Vali Şahin, şehit ailelerimizin bayramını kutladı. Şehit ailelerinin Türkiye Cumhuriyeti devleti ve Türk halkının en kıymetli emaneti olduğuna vurgu yaparak, devletin tüm birimleriyle her zaman şehit ailelerinin yanlarında olacağını ifade etti.
Bayram Çocuklarla Güzel
Bayram vesilesiyle Şehir Hastanesindeki çocukları da ziyaret eden Vali Şahin, hasta çocukların sağlık durumu hakkında doktorlardan ve ailelerinden bilgi aldı.
Çocuklara acil şifalar dileyerek bayram hediyesi takdim etti.
Güvenlik Güçlerinin Bayramını Kutladı
Son olarak Döşemealtı ve Aksu Polis-Jandarma Yol Kontrol Noktalarını ziyaret eden Vali Şahin, telsiz marifetiyle bayramda görevi başında olan polis ve jandarma personelinin bayramını kutladı.
Suriye Görev Gücü kapsamında sınır ötesinde görevli Konyaaltı Komando Bölüğü askerleriyle de görüntülü görüşme gerçekleştiren Vali Şahin, yurtiçinde ve yurtdışında zalime yavuz, mazluma yunus olan, şanlı Türk bayrağımızın gururla dalgalanması için canını hiçe sayarak görevini en güzel şekilde ifa eden tüm güvenlik güçlerimize görevlerinde kolaylıklar diledi.
Bayramı Kendimize ve Sevdiklerimize Zehir Etmeyelim
Döşemealtı Polis- Jandarma Yol Kontrol Noktasında Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Şahin "Ramazan Bayramı süresince ağırlıkla yerli misafirlerimizi şehrimizde ağırlıyoruz. Almış olduğumuz tedbirler sayesinde büyük çaplı ölümlü kazalar geçen yıllara oranla oldukça düşük seyretti.
Özellikle İçişleri Bakanlığımızın inisiyatifi doğrultusunda emniyet kemeri ve hız kontrollerine ağırlık veriyoruz. Vatandaşlarımıza hayırlı bayramlar diliyorum. Bayram sonunda dönüş yolculuğuna geçecek misafirlerimize seslenmek istiyorum. Lütfen hız sınırlarına uyalım. Emniyet kemerlerimizi takalım. Bayram tatilini kendimize ve sevenlerimize zehir etmeyelim" dedi.Antalya Valisi Hulusi Şahin  Ramazan Bayramlaşmasında Antalya Valisi Hulusi Şahin  Ramazan Bayramlaşmasında

Antalya Valisi Hulusi Şahin  Ramazan Bayramlaşmasında Antalya Valisi Hulusi Şahin  Ramazan Bayramlaşmasında Antalya Valisi Hulusi Şahin  Ramazan Bayramlaşmasında

Antalya Valisi Hulusi Şahin  Ramazan Bayramlaşmasında

 

Yorumlar

Bu içerik ile henüz yorum yazılmamış

Yorum Yaz

İlgili Haberler

Finike Kapıçay Barajı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın telekonferansla bağlandığı törenle açıldı
Finike

Finike Kapıçay Barajı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın telekonferansla bağlandığı törenle açıldı

Açılış Törenine Tarım ve Orman Bakanlığı Bakan Yardımcısı Ahmet Gümen, Antalya Valisi Hulusi Şahin, Ak Parti Antalya Milletvekilleri Atay Uslu, İbrahim Ethem Taş Tuba Vural Çokal, Kemal Çelk ve Mustafa Köse Kaymakamımız Musa Kazım Çelik Finike Belediye Başkan Yardımcısı İsmet Çetin, Finike Cumhuriyet Başsavcısı Vahdet Gebeş, DSİ 13. Bölge Müdürü Özhan Erdanışman, daire amirleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlarımız katıldı.

Antalya 'da Görkemli  Gecede Dereceye Girenlere Ödülleri Takdim Edildi.
Antalya

Antalya 'da Görkemli Gecede Dereceye Girenlere Ödülleri Takdim Edildi.

ATSO CUMHURİYETİN 100. YIL ÖDÜL TÖRENİ ÖDÜL ALANLAR ATSO, 1968 yılından beri düzenlediği ödül törenini bu yıl Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılına özel ‘Cumhuriyetin 100. Yıl Ödülleri’ ismiyle gerçekleştirdi.

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı  Alanya yangın bölgesine gelerek incelemelerde bulundu.
Alanya

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı Alanya yangın bölgesine gelerek incelemelerde bulundu.

Antalya Valisi Hulusi Şahin, Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel tarafından karşılanan Bakan İbrahim Yumaklı bölgeye giderek

Antalya Valisi Hulusi Şahin, üçüncü ilçe ziyaretini Korkuteli’ne yaptı.
Korkuteli

Antalya Valisi Hulusi Şahin, üçüncü ilçe ziyaretini Korkuteli’ne yaptı.

Vali Hulusi Şahin Korkuteli İlçe ziyareti kapsamında ilk olarak Hükümet konağında Kaymakam Sezgin Üçüncü, Belediyte Başkanı Ömer Niyazi İşlek ve ilçe protokolü tarafından karşılandı.

NURAY ÖZER EĞİTİM KURUMLARI ANTALYA’NIN EN BAŞARILI EĞİTİM KURUMU
Antalya

NURAY ÖZER EĞİTİM KURUMLARI ANTALYA’NIN EN BAŞARILI EĞİTİM KURUMU

Nuray Özer, Eğitim sektöründe 10 yıl boyunca edindiği deneyimden ilham alarak, 2012 yılında eşi ERKAN ÖZER ile birlikte kendi adını verdiği markası NURAY ÖZER EĞİTİM KURUMLARI'nı kurdu.

Lokumun Cesur Ruhu Senay Eser
Antalya

Lokumun Cesur Ruhu Senay Eser

Şenay Eser, lokum ve şekerleme sektöründe bir devrim yarattı. Alfakher Lokum'un kurucusu ve sahibi olarak, iş dünyasında kadınların gücünü ve yeteneklerini sergileyen bir örnek oldu.