Başkan Türkmen: Elmalı’da
yeniden teşkilatlanıyoruz
Yeniden Refah Partisi Elmalı İlçe Başkanı Uğur Türkmen, 31 Mart yerel seçimlerinin geride kaldığını, Türkiye genelinde olduğu gibi Elmalı’da da partisinin oylarını arttırdığını kaydederek, “Şimdi, önümüzdeki genel seçimler var. Genel merkezimin talimatıyla şimdiden genel seçimlere hazırlık startımızı verdik” dedi.
Genel seçimlere yenilenmiş bir yönetimle gideceklerini kaydeden Yeniden Refah partisi Elmalı İlçe Başkanı Uğur Türkmen, yeniden teşkilatlanma için düğmeye bastıklarını belirterek, kısa süre içinde çalışmaları tamamlayacaklarını ve isimleri Elmalı kamuoyuyla paylaşacaklarını kaydetti.
Yeniden Refah Partisi Korkuteli İlçe Teşkilatı meclis listesini paylaştı.. Yeniden Refah Partisi meclis listesi şu isimlerden oluştu
Yeniden Refah Partisi belediye başkan adaylarını açıklamaya devam ediyor . Antalya’nın 15 ilçesinde aday çıkaran Yeniden Refah’ın Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ümit Özkurt oldu.
Önceki dönem Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan seçimlerde resmen Yeniden Refah Partisinden Serik Belediye Başkanlığı için aday oldu.
Erbakan, Anadolu Buluşmaları çerçevesinde Antalya’da bir otelde düzenlenen toplantıda basın mensuplarıyla bir araya geldi.
İYİ Parti Elmalı İlçe Teşkilatı İlçe Seçim Koordinasyon merkezi açılışını yaparak sahalara indi . Elmalı 'da yarış hızlandı..
eski Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu Elmalı İlçesinde Seçmenlerle Buluştu Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Bakan Çavuşoğlu Başkan Ali Gökçe İçin Destek istedi.