Atay Uslu Antalya'da Hakan Tütüncü Finike'de Cenk Tütüncü ile Eser siyaseti

TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, AK Parti Finike İlçe Teşkilatı ile birlikte Cumhur İttifakı ve MHP Finike Belediye Başkanı Adayı Cenk Şimşek ve MHP ilçe teşkilatını ziyaret etti. FİNİKENİN GENÇ ADAYI CENK ŞİMŞEK…

ATAY USLU: FİNİKE CUMHUR İTTİFAKI ADAYI İLE HAZIRIZ
KAZANACAĞIZ..

FİNİKE VE ANTALYA GENÇLİĞİN ENERJİSİNİ HİSSEDECEK.

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Finike Cumhur İttifakı Belediye Başkanı adayı Cenk Şimşek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

31 Mart Yerel Seçimlerinde
Finike Belediye Başkanlığında Cumhur İttifakı adayı
MHP’den Cenk Şimşek oldu.
TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, AK Parti Finike İlçe Teşkilatı ile birlikte Cumhur İttifakı ve MHP Finike Belediye Başkanı Adayı Cenk Şimşek ve MHP ilçe teşkilatını ziyaret etti.

FİNİKENİN GENÇ ADAYI CENK ŞİMŞEK…

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, ziyarette yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Cumhur İttifakı olarak Finike ilçemizde MHP adayı Cenk Şimşek ile yola devam ediyoruz.
Cenk kardeşimize hayırlı olsun, Finikemize, şehrimize hayırlı olsun. Cenk Şimşek kardeşimiz ile ve Teşkilatlarımızla Hazırız, Kararlıyız. Birliğin gücüyle, Hep birlikte yeniden Finike diyoruz.
Finikenin evladı, Orman Endüstri Mühendisi ve İş İnsanı Cenk Şimşek genç, dinamik, vizyoner bir Arkadaşımız. Birlikte Finike’de çok güzel hizmetlere imza atacağız. Gençliğin enerjisini Finike hissedecek.
Antalya Büyükşehir Adayımız Hakan Tütüncü tecrübesi, birikimi, vizyonu ve gençliği ile Antalyamıza hizmete hazır, Antalya’nın altın çağı başlıyor. Gençliğin enerjisini Antalya hissedecek.

ANTALYA’DA HAKAN TÜTÜNCÜ, FİNİKE’DE CENK ŞİMŞEK İLE ESER SİYASETİ
Bizim siyasetimiz eser ve hizmet siyaseti. Ankara’da Bizler, Milletvekilleri, Bakanlarımız, Hükümetimiz, Antalya Büyükşehir’de Hakan Tütüncü Başkanımız, Finike Belediyesinde Cenk Şimşek Başkanımızla ilçelerimiz, Finikemiz, Antalyamız Altın Çağını yaşayacak. Antalya’yı Seviyoruz…”

Ziyarette MHP Finike Adayı Cenk Şimşek, Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, MHP İlçe Başkanı Recep Şahin, Ak Parti İlçe Başkanı Hakan Bayar ve teşkilat üyeleri hazır bulundular.

Finike Belediye Başkan AdayıAk PartiMHPAtay UsluSeçimTürkiyeAntalyaFinike

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.