Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal 'dan muhteşem Proje tanıtımı

Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı proje tanıtımında Korkuteli Cumhur İttifakı gövde gösterisi yaptı ,tanıtıma Daha önceki Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Antalya milletvekili Abdurrahman Başkan, Hilmi Durgun, il ve ilçe belediye başkan adayları, Cumhur İttifakı’na mensup partilerin il ve ilçe yönetimleri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle partililer katıldı.

CUMHUR İTTİFAKI ADAYI DR. SADIK ÖNAL, KORKUTELİ’NDE UYGULAMAK İSTEDİĞİ PROJELERİ AÇIKLADI
SADIK ÖNAL, 41 PROJESİNİ AÇIKLADI
Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal, seçilmesi halinde ilçede uygulamak istediği 41 projelerini açıkladı.
Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal, Recep Gürbüz Kapalı Spor salonunda projelerinin tanıtım toplantısını düzenledi. Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı proje tanıtımında Cumhur İttifakı gövde gösterisi yaptı
Başkan adayı Sadık Önal’ın yanı sıra tanıtıma Daha önceki Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Antalya milletvekili Abdurrahman Başkan, Hilmi Durgun, il ve ilçe belediye başkan adayları, Cumhur İttifakı’na mensup partilerin il ve ilçe yönetimleri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle partililer katıldı.
Doğup büyüdüğü ilçem için hayalleri olduğunu ifade eden Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal, seçim sürecine girdiğinden bu yana 58 mahallede binlerce ziyaretlerde bulunduğunu söyledi. Projelerini ilçeye yaptıkları araştırma sonucu tespit ettiklerini kaydeden Dr. Sadık Önal, “Tarımda, sanayide, teknolojide, turizmde, eğitimde, sanatta, kültürde, her bakımdan Türkiye’nin dinamosu olabilecek bu ilçeye layık projeler hazırladık. Gençliğin enerjisiyle, başka bir anlayışla hazırız. Belediyecilik hükümet işidir. İnsanlara hizmetkâr olma işidir. Bize inanın, bizler ne kadar inançlı olursak, birbirimize ne kadar güvenirsek sesimiz o kadar gür çıkar” dedi.

ÖNAL’IN PROJELERİ


Başkan adayı Sadık Önal’ın açıkladığı 41 proje söyle;

“Kapalı Pazar Yerleri, Mahallelerde Sosyal Tesisi Ve Sosyal Etkinlikler Alanı Projesi, Asfalt Plent Ve Kırma Taş Üretim Tesisi, Spor Tesisi Ve Sosyal Etkinlikler Alanları, Millet Bahçesi Projesi, Tematik Parklar, Belediye Hizmet Binası Projesi, Kültür Merkezi Projesi, Kentsel Dönüşüm Arasta Devam Projesi, Güneş Enerji Santrali (GES) Ve Yüzer GES Projesi, İmar Ve Şehir Planlama Çalışmaları Projesi, İkiz Tepeler Sosyal Tesis Projesi, Bungalov Yayla Ve Sağlık Projesi, İmar Ve Şehir Planlama Projesi, Düğün Salonu, Katı Atık Getirme Merkezi Ve Sıfır Atık Projesi, Doğalgaz Erişim Ağının Genişletilmesi Projesi, Bilgi Evleri Ve Kütüphane Projesi, Kültür Mirasları Ve Müze Projesi, Kültür Merkezi Projesi, Belediye Akaryakıt İstasyonu, Sahipsiz Hayvanlar Ve Doğal Yaşam Projesi, Süt Entegre Tesisi, Et Entegre Tesisi, Yem Fabrikası, Un Fabrikası, Mantar Üretim Tesisleri, Meyve Sebze Borsası, Köy Bilgi Evleri Ve Kütüphane, Spor Ve Yürüyüş Yolları, Atış Poligonu, Akıllı Şehir Mobilyaları, Teknolojik Otopark Projesi, Katı Atık Getirme Merkezi, Organize Sanayi Bölgesi, Küçük Sanayi Sitesi Projesi, Şantiye Alanın Taşınması, Güreş Projesi, Yörük Göçü Etkinlikleri Projesi, Kurumlara Arası Spor Etkinlikleri, Gençlik Festivalleri, Başkan Mahallemizde Projesi, Hanımeli Projesi, Engelsiz Korkuteli, Gündüz Bakım Ve Kreş Projesi, Sosyal Market Projesi yer aldı.
Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hakan Tütüncü’nü İstanbul’da Televizyon programı nedeniyle İstanbul’da canlı bağlantı yaparak konuştu.
Son olarak Cumhur İttifakı Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal ve Belediye Meclis üyesi aday adaylarının Daha önceki Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Antalya milletvekili Abdurrahman Başkan, Hilmi Durgun, il ve ilçe belediye başkan adayları, il ve ilçe yönetimleri ile toplu resmin ardından proje tanıtımı sona erdi.

Adem Durmaz Korkuteli Gündem Gazetesi

Sadık ÖnalMevlüt ÇavuşoğluAbdurrahman BaşkanHilmi DurgunMHP Korkuteli İlçe BaşkanıKorkuteli Belediye Başkan adayıTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.