Korkuteli Başkan Adayı Sadık Önal'Gençler Çok sevdi İşte sebebi

Antalya Korkuteli Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal’ın özellikle söz verdiği spor ve kültür kompleksi gençler tarafından büyük ilgi gördü. Gençler “Sadık Başkan’ın sözünü tutacağını biliyoruz. Güreş, futbol ve diğer spor dalları için güzel bir tesis

ÖNAL’IN PROJELERİ GENÇLERDEN TAM PUAN ALDI

Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Dr.Sadık Önal açıklamış olduğu gerek sosyal gerek belediyeye kazanç getirecek projeleri gençlerden tam puan aldı.
Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Önal’ın özellikle söz verdiği spor ve kültür kompleksi gençler tarafından büyük ilgi gördü. Gençler “Sadık Başkan’ın sözünü tutacağını biliyoruz. Güreş, futbol ve diğer spor dalları için güzel bir tesis kazanacağız. Yine ileride büyük spor kulüpleri ilçemizde kamp yaparsa beğendiğimiz sporcuları yakından göreceğiz. Yıllardır sinema, tiyatro için Antalya’ya gidiyoruz. Artık ilçemiz spor, kültürel faaliyetler anlamında da isim yapacak. Yaz aylarında yayla havasında sinema, tiyatro ve konserler izleyeceğiz. Spor yapacağız. Artık 1 Nisan’ı iple çekiyoruz. İmrendiğimiz değil imrenilecek bir ilçeye kavuşmamıza az kaldı. Sadık Başkan ile çözüm bizim elimizde” şeklinde konuştular.

Sadık önalKorkuteli Belediye Başkan Adayı2024 yerel seçimleriTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.